Krzesełko dla dziecka Evolu 2 marki Childhome to nowa, wzbogacona o ogranicznik wersja znanego i cenionego krzesełka Evolu.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Nowa wersja znanego i lubianego krzesełka dla dzieci Evolu została rozbudowana o dodatkowy ogranicznik na nóżki , który ma zadanie dbania o bezpieczeństwo dziecka podczas używania krzesełka.

Krzesełko dla dziecka Evolu 2  to krzesełko 3 w 1, zainspirowane  designerskim modelem krzesełka Eamesa. Po zainstalowaniu tacki służy jako krzesełko do karmienia, które można dostosować do trzech wysokości blatów: do stoliczka dziecięcego o wysokości 50 cm, do stołu o wysokości 75 cm oraz po dokupieniu podwyższenia - do wyspy kuchennej o wysokości blatu 90 cm. Do krzesełka Evolu można dokupić także płozy, które zamienią krzesełko dla dziecka w wygodny i designerski fotelik na biegunach.

Siedzisko z wykonane jest z pracującego plastiku,  jest szerokie i bardzo wygodne. Krzesełko dla dziecka Evolu 2 zostało wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz ogranicznik na nóżki, co gwarantuje bezpieczeństwo dziecka.  Krzesełkoa dla dziecka Evolu 2 może być stosowane przez dzieci od 6 miesiąca aż do 6 roku życia, co daje gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy!

Krzesełko do karmienia Evolu to obowiązkowy element mieszkania urządzonego w skandynawskim stylu.

Do krzesełka można dokupić blat, wygodną poduszkę na siedzisko, podwyższenie z koszykiem oraz płozy. 
 


Wymiary: 56x 56 x 92 cm
Waga: 5 kg
Kolor: biały


Childhome to belgijska marka tworząca piękne i ciekawe produkty o niebanalnym designie i wykonane w najwyższych standardach oraz wedle najsurowszych norm światowych, m.in. tak funkcjonalne krzesełka do karmienia jak Evolu . Childhome od ponad 15 lat oferuje swoim odbiorcom fantastyczne meble dla dzieci o skandynawskim wzornictwie, akcesoria do wyprawki niemowlęcej, produkty pielęgnacyjne, zabezpieczenia do domu oraz wózki i nosidła.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: