Childhome Krzesełko do karmienia Evolu 2 Navy BlueChildhome Krzesełko do karmienia Evolu 2 Navy BlueChildhome Krzesełko do karmienia Evolu 2 Navy BlueChildhome Krzesełko do karmienia Evolu 2 Navy Blue
Childhome Krzesełko do karmienia Evolu 2 Navy Blue
Childhome Krzesełko do karmienia Evolu 2 Navy Blue
Childhome Krzesełko do karmienia Evolu 2 Navy Blue
Childhome Krzesełko do karmienia Evolu 2 Navy Blue
Cena:928,00PLN
Biało-granatowa wersja Krzesełka dla dzieci Evolu 2 marki Childhome to najnowszy model krzesełka Evolu.
Udostępnij:
Biało-granatowa wersja najnowszego krzesełka dla dzieci Evolu 2 , o marynistycznym charakterze, została dodatkowo wzbogacona o przedłużenie do nóg, umożliwaiające jedzenie przy wysokim blacie lub przy wyspie kuchennej oraz wygodną, drewnianą tackę ABS. Podobnie jak pozostałe krzesełka Evolu posiada dodatkowy ogranicznik na nóżki , który dba o bezpieczeństwo dziecka podczas używania krzesełka. 

Krzesełko dla dziecka Evolu 2 Navy Blue to krzesełko 3 w 1. Producent zainspirował się designerskim modelem krzesełka Eamesa i stworzył bardzo funkcjonalne krzesłko mające służyć dzieciom przez wiele lat. Evolu będzie służyć dziecku jako krzesełko do karmienia, ale także jako krzesełko do zabawy przy stoliku czy fotelik na biegunach.

Krzesełko Evolu można dostosować do 3 wysokości blatów: stoliczka dziecięcego o wys.i 50 cm, stołu o wys. 75 cm oraz do wyspy kuchennej o wys. blatu 90 cm.

Krzesełko Evolu 2 można wzbogacić dodatkowo także o płozy, które zamienią krzesełko dla dziecka w wygodny i designerski fotelik na biegunach.

Siedzisko z wykonane jest z pracującego plastiku,  jest szerokie i bardzo wygodne. Krzesełko dla dziecka Evolu 2 zostało wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz ogranicznik na nóżki.  Krzesełkoa dla dziecka Evolu 2 może być stosowane przez dzieci od 6 miesiąca aż do 6 roku życia. Jest to najbardziej ekonomiczne krzesełko dla dziecka na rynku!

Krzesełko do karmienia Evolu 2 będzie pasowało do każdego pokoju dziecięcego.

Do krzesełka można wygodną poduszkę na siedzisko, koszyk na zabawki oraz płozy. Krzesełko występuje w 4 nowych kolorach.
 


Wymiary: 56x 56 x 92 cm
Waga: 11,3 kg
Kolor: zieleń (cupcake pink)


Krzesełka dla dzieci marki Childhome to wspaniałe, nagradzane na wielu targach wzornictwo i doskonała jakość, która będzie służyć dzieciom przez wiele lat.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: