Childhome Lampka nocna - Kaczka
Childhome Lampka nocna - Kaczka
Childhome Lampka nocna - Kaczka
Childhome Lampka nocna - Kaczka
Childhome Lampka nocna - Kaczka
Childhome Lampka nocna - Kaczka
Childhome Lampka nocna - Kaczka
Cena:448.00PLN
Wyjątkowa lampka nocna Kaczka marki Childhome to urocza lampka LED, która swój kształt zawdzięcza ukochanej przez dzieci gumowej kaczuszce do kąpieli.
Udostępnij:

Wyjątkowa lampka nocna Kaczka marki Childhome to urocza lampka LED, która swój kształt zawdzięcza ukochanej przez dzieci gumowej kaczuszce do kąpieli. Lampka Kaczka może dawać przyjemne, delikatne tradycyjne, ale kiedy dziecko jest w  zabawowym nastroju, włączona lampka może być super kompanem do zabawy migocząc radośnie. Lampka świeci aż w 12 dodatkowych kolorach!

W dzień lampka będzie super ozdobą pokoju każdego dziecka, a ponieważ lampka wykonana jest w uniwersalnej kolorystyce, lampka będzie pasowała do każdego pokoju dziecięcego. Prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero gdy robi się ciemno. Lampka może świecić w 3 trybach i w 12 kolorach, które dodatkowo można regulkować, rozjaśniając lub przyciemniając według uznania. 


Materiał: 
Lampka nocna Kaczka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

3 tryby świecenia: tradycyjne światło jasne, światło kolorowe, światło migoczące 
Lampka zasilana jest żarówką LED
Lampka posiada akumulator.
Naładowana lampka może świecić od 5 do 15 godz.
Lampka posiada pilota, więc można ją włączyć i wyłączyć nawet z końca pokoju.
Wymiary:
26 x 33 x 28 cm
wys/głeg/szer

Waga: 1,69 kg


Childhome to belgijska marka tworząca piękne i ciekawe produkty o niebanalnym dizajnie i wykonane w najwyższych standardach oraz wedle najsurowszych norm światowych. Childhome od ponad 15 lat oferuje swoim odbiorcom fantastyczne meble o skandynawskim wzornictwie, akcesoria do wyprawki niemowlęcej, produkty pielęgnacyjne, zabezpieczenia do domu oraz wózki i nosidła.