Childhome Lampka nocna - Pies
Childhome Lampka nocna - Pies
Childhome Lampka nocna - Pies
Childhome Lampka nocna - Pies
Childhome Lampka nocna - Pies
Childhome Lampka nocna - Pies
Childhome Lampka nocna - Pies
Cena:448.00PLN
Ilość szt. :
Wyjątkowa lampka nocna Pies marki Childhome to lampka LED o kształcie sympatycznego pieska z wieloma różnymi opcjami świecenia.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:

Wyjątkowa, wielofunkcyjna lampka nocna Pies marki Childhome to lampka LED o kształcie sympatycznego pieska. Lampka Pies może dawać przyjemne, delikatne tradycyjne, ale kiedy dziecko jest w  zabawowym nastroju, włączona lampka może być super kompanem do zabawy migocząc radośnie. Lampka świeci aż w 12 dodatkowych kolorach!

W dzień lampka będzie prawdziwą ozdobą pokoju każdego dziecka. Dzięki uniwersalnej kolorystyce lampka pasuje do każdego pokoju, natomiast cała zabawa zaczyna się gdy robi się ciemno. Lampka może świecić w 3 trybach i w 12 kolorach, które dodatkowo można rozjaśniać lub przyciemniać według uznania. 


Materiał: 
Lampka nocna Pies wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego

3 tryby świecenia: tradycyjne światło jasne, światło kolorowe, światło migoczące 
Lampka zasilana jest żarówką LED
Lampka posiada akumulator.
Naładowana lampka może świecić od 5 do 15 godz.
Lampka posiada pilota, więc można ją włączyć i wyłączyć nawet z końca pokoju.

Wymiary:
35 x 27 x 27cm
wys/głeg/szer

Waga: 1,69 kg


Childhome to belgijska marka tworząca piękne i ciekawe produkty o niebanalnym dizajnie i wykonane w najwyższych standardach oraz wedle najsurowszych norm światowych. Childhome od ponad 15 lat oferuje swoim odbiorcom fantastyczne meble o skandynawskim wzornictwie, akcesoria do wyprawki niemowlęcej, produkty pielęgnacyjne, zabezpieczenia do domu oraz wózki i nosidła.