Childhome Miarka Wzrostu z filcu róż - 2 odcienieChildhome Miarka Wzrostu z filcu róż - 2 odcienieChildhome Miarka Wzrostu z filcu róż - 2 odcienie
Childhome Miarka Wzrostu z filcu róż - 2 odcienie
Childhome Miarka Wzrostu z filcu róż - 2 odcienie
Childhome Miarka Wzrostu z filcu róż - 2 odcienie
Cena:114,00PLN
Kolor:
Śliczna, różowa miarka wzrostu marki Childhome to bardzo praktyczna i ozdobna miarka do powieszenia na ścianie.
Udostępnij:

Różowa miarka wzrostu z filcu jest bardzo oryginalna. Wykonana w formie pionowej linijki z 3 strzałkami do oznaczania wzrostu. Róż to ulubiony kolor dziewczynek. Wybór między dwona ulubionymi odcieniami tego koloru pozwoli na idealne dopasowanie miarki do kolorystyki pokoju. Dziewczynki z pewnością będą jeszcze chętniej kontrolowały swój wzrost. Miarka posiada trzy oznaczniki wzrostu, dzięki czemu można oznaczyć trzy poziomy wzostu dziecka lub kontrolować wzrost trójki dzieci. Posiada też otwór do wieszania na ścianie.


Jest dostępna w 2 odcieniach różu:

  • jasny róż
  • fuksja

Wymiary:
100 x 22 x 0,6 cm
Waga: 0.25 kg


Materiał:

Miarka wykonana została z filcu. Childhome to belgijska marka tworząca piękne i ciekawe produkty o niebanalnym dizajnie i wykonane w najwyższych standardach oraz wedle najsurowszych norm światowych. Childhome od ponad 15 lat oferuje swoim odbiorcom fantastyczne meble o skandynawskim wzornictwie, akcesoria do wyprawki niemowlęcej, produkty pielęgnacyjne, zabezpieczenia do domu oraz wózki i nosidła.