Cena promocyjna:998,00PLN 898,00PLN
Ilość szt. :
Obrotowe krzesełko do karmienia Evolu ONE.80 marki Childhome to najnowsza wersja krzesełka Evolu, wzbogacona o możliwość obracania siedziska.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Najnowsze krzesełko do karmienia Evolu ONE.80 natural/white to białe krzesełko z nóżkami w kolorze naturalnego drewna, które w przeciwieństwie do poprzednich modeli, posiada możliwość obracania się siedziska o 90 stopni w lewo lub w prawo, co ułatwi karmienie, a w późniejszym etapie życia dziecka, naukę i zabawę. Podobnie jak pozostałe krzesełka Evolu ONE.80 posiada dodatkowy ogranicznik na nóżki, który dba o bezpieczeństwo dziecka podczas używania krzesełka. 

Krzesełko Evolu to krzesełko 3 w 1, zainspirowane  designerskim modelem krzesełka Eamesa. Może służyć jako krzesełko do karmienia z możliwością dostosowania do 3 wysokości blatów: stoliczka dziecięcego o wys.i 50 cm, stołu o wys. 75 cm oraz do wyspy kuchennej o wys. blatu 90 cm. Krzesełko Evolu 2 można wzbogacić dodatkowo także o płozy, które zamienią krzesełko dla dziecka w wygodny i designerski fotelik na biegunach.
 

Siedzisko z wykonane jest z pracującego plastiku,  jest szerokie i bardzo wygodne. Krzesełko dla zostało wyposażone w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz ogranicznik na nóżki.

Krzesełko Evolu może być stosowane przez dzieci od 6 miesiąca aż do 6 roku życia. Jest to najbardziej ekonomiczne krzesełko dla dziecka na rynku!

Krzesełka do karmienia Evolu ONE.80 można dodatkowo wyposażyć w tackę abs, wygodną poduszkę na siedzisko, koszyk na zabawki oraz płozy. Wszystkie akcesoria występują jako oddzielne pozycje w ofercie sklepu. 
 


Wymiary: 

56x56x92 cm

Wymiary podnóżka:
szerokość 31 cm  
głębokość 11 cm


Wysokość siedziska na średniej wysokości: 59 cm.
Wysokość podnóżka na średniej wysokości: 42 cm.

Wysokość siedziska na najwyższej wysokości (do wysokiej wyspy kuchennej): 77 cm
Wysokość podnóżka na najwyższej wysokości (do wysokiej wyspy kuchennej) : 57 cm.


Materiał:

siedzisko - polipropylen
drewno: buk

 


Childhome to belgijska marka tworząca piękne i ciekawe produkty o niebanalnym designie i wykonane w najwyższych standardach oraz wedle najsurowszych norm światowych, m.in. tak funkcjonalne krzesełka do karmienia jak Evolu czy Lambda. 

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: