Childhome Pływający fotel do karmienia szary okrągłyChildhome Pływający fotel do karmienia szary okrągłyChildhome Pływający fotel do karmienia szary okrągłyChildhome Pływający fotel do karmienia szary okrągły
Childhome Pływający fotel do karmienia szary okrągły
Childhome Pływający fotel do karmienia szary okrągły
Childhome Pływający fotel do karmienia szary okrągły
Childhome Pływający fotel do karmienia szary okrągły
Komfortowy fotel do karmienia marki Childhome, który posiada funkcję bujania, huśtania i kołysania. Przydatny mebel dla każdej świeżo upieczonej mamy.
Udostępnij:
Szary fotel do karmienia marki Childhome to fotel posiadający podnóżek. Jako jeden z niewielu foteli na rynku, posiada on funkcję kołysania, przez co jest doskonały do pokoju maluszka, gdzie będzie służył karmiącej mamie, ale także babci, czy tacie, którzy będą usypiać dzieci lub czytać im przed spaniem.

Unikalna konstrukcja powoduje, że ruchy fotela wraz z podnóżkiem można porównać do „płynięcia”. Fotel do karmienia to mebel komfortowy dający ukojenie zmęczonym plecom mam kojąc po całym cieżkim dniu pracy. Doskonały fotel do karmienia piersią!

Oparcie fotela jest regulowane do kilku pozycji.
Fotel do karmienia nagrodzony na wielu targach.

Wymiary:

67x118x104 cm

Kolor: szary/biały

Materiał:

konstrukcja - lakierowane drewno bukowe

Tapicerka - tkanina poliestrowaBelgijska marka Childhome posiad w ofercie ciekawe modele foteli do karmienia, krzesełka do karmienia oraz wiele mebli dla dzieci i innych dodatków do pokoju dziecięcego o przyjaznym designie, cieszącym młodych rodziców na całym świecie.