Już od:
78,00PLN 68,00PLN
Warianty:
Ilość szt. :
Cotton Balls marki Cottonove Love w modnym zestawieniu szarości i różu będzie stanowił elegancką ozdobę pokoju w szaro-pastelowej kolorystyce.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Cotton Balls już od jakiegoś czasu świącą triumfy na polu nastrojowego oświetlenia do pokoju dziecięcego. Tego rodzaju lampki mogą pełnić rolę lampki nocnej, ale przede wszystkim fantastycznej dekoracji, która przy okazji daje magiczne, delikatne światło. Cotton Balls występują w niezliczonej ilości różnych kombinacji kolorystycznych oraz różnej długości. Doskonale podkreślają atuty wnętrza i dają przyjemne światło.

Szarości i odcienie różu to zestaw idealny i taka właśnie jest kompozycja kolorystyczna kul z zestawu Dusty Pink. Szaro-różowe Cotton Balls będą piękną i elegancką dekoracją do stylowego pokoiku dziecięcego. W zestawie znajdują się kule w dwóch odcieniach szarości, kule w dwóch odcieniach różu i kule w kolorze białym. 

Zestaw składa się z kolorowych kulek i kabla i jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Każdy zestaw posiada instrukcję. Kule można układać w dowolnej kolejności i przekładać dowolnie, zgodnie ze swoim pomysłem, tworząc oryginalną kompozycję.

Zestaw obejmuje:
kule, żarówki, kabel, instrukcja montażu


Cotton Ball Lights dostępne są o różnych ilościach kul (prosimy o podanie wybranej ilości kul): 
10 szt - cena 58 zł
20 szt. - cena 98 zł
35 szt. - 148 zł
50 szt. - 218 zł

Wymiary:
średnica kul 6-7 cm.

Materiał:
bawełna 100%

Źródło światła:
Żarówki o mocy: 12V – 0,84W
Napięcie 230V – 50Hz

Cena obejmuje zestaw 10 kul.