Done by Deer Zestaw 2 szt. pudełek pudrowy różDone by Deer Zestaw 2 szt. pudełek pudrowy różDone by Deer Zestaw 2 szt. pudełek pudrowy róż
Done by Deer Zestaw 2 szt. pudełek pudrowy róż
Done by Deer Zestaw 2 szt. pudełek pudrowy róż
Done by Deer Zestaw 2 szt. pudełek pudrowy róż
Cena:58,00PLN
Zestaw 2 zamykanych pudełek marki Done by Deer to praktyczne pojemniczki i prawdziwa ozdoba pokoju.
Udostępnij:

Zestaw pudełek z zamknięciem marki Done by Deer to komplet składający się z dwóch pudełek o różnej wielkości dopasowanych do siebie tonacją kolorystyczną. Każdy z pojemniczków posiada inny wzór. Większy z pojemników ma kolor pudrowego różu i posiada drobne złote kropeczki oraz pokrywkę w tonacji bakłażanowej z ciekawym geometrycznym wzorkiem, natomiast mniejsze z pudełek posiada obrazek z ulubionymi przez Done by Deer zwierzątkami, balonikami z pokrywką w kolorze pudrowego różu.

Pudełka mają nowoczesną stylistykę. Proste pudełka z obrazkami przedstawaiającymi, znane już dzieciom z poprzednich kolekcji SillyU, - nosorożca i mrówkojada wnoszą wiele radości do wnętrza pokoju dziecięcego. Na pewno będą ślicznie wyglądały w pokoju dziecięcym. 

Wymiary:

małe pudełko:

szerokość: 15 cm
wysokość: 15 cm
głębokość: 15 cm

duże pudełko:

szerokość: 17 cm
wysokość: 17 cm
głębokość: 17 cm


Producentem pojemników jest skandynawska marka Done by Deer będąca producentem pięknych zabawek dla dzieci. Tworzy także ciekawe dodatki do pokoju dziecięcego, m.in. mebelki, pościel dla dzieci czy choćby pojemniki na zabawki.