Done By Deer Zestaw naczyń dla dzieci Słonik niebieski - 3-el. + śliniaczek Done By Deer Zestaw naczyń dla dzieci Słonik niebieski - 3-el. + śliniaczek Done By Deer Zestaw naczyń dla dzieci Słonik niebieski - 3-el. + śliniaczek
Done By Deer Zestaw naczyń dla dzieci Słonik niebieski - 3-el. + śliniaczek
Done By Deer Zestaw naczyń dla dzieci Słonik niebieski - 3-el. + śliniaczek
Done By Deer Zestaw naczyń dla dzieci Słonik niebieski - 3-el. + śliniaczek
Cena:118,00PLN
Niebieski, minimalistyczny zestaw obiadowy dla dzieci Słonik marki Done by Deer to prosty i estetyczny zestaw do serwowania pierwszych posiłków.
Udostępnij:

Zestaw naczyń dla dzieci ze słonikiem to zestaw obiadowy marki Done by Deer. Naczynia w biało-niebieskiej kolorystyce odobione uroczym zwierzakiem, który będzie zachęcać dzieci do jedzenia. Słonik Elphie znajduje się na środku telarzyka, miseczki oraz wewnątrz kubeczka. Komplekswy zestaw naczyń pozwoli przygotować się dziecku do jedzenia w komfortowych warunkach. Dla bezpieczeństwa talerz i miska posiadają powłokę antypoślizgową. Naczynia można myć w zmywarce, ale nie należy używać ich w kuchence mikrofalowej. Nie zawierają formaldehydu. Dodatkowym elementem zestawu jest niebieski śliniaczek z kieszonką, który ochroni maluszka przed zabrudzeniem ubranka.

Wymiary:

Płaski talerz:
średnica: 20,5 cm

Miska:
wysokość: 5 cm
średnica: 13,5 cm

Kubek:
wysokość: 8 cm
średnica: 7,5 cm

Wymiary śliniaka z kieszonką:
długość: 38 cm
szerokość: 29 cmMateriał:
100% melamina bez formaldehydu
Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: