Duux Oczyszczacz powietrza białyDuux Oczyszczacz powietrza białyDuux Oczyszczacz powietrza białyDuux Oczyszczacz powietrza białyDuux Oczyszczacz powietrza biały
Duux Oczyszczacz powietrza biały
Duux Oczyszczacz powietrza biały
Duux Oczyszczacz powietrza biały
Duux Oczyszczacz powietrza biały
Duux Oczyszczacz powietrza biały
Cena:189,00PLN
Nowy design - tym razem oczyszcz powietrza marki Duux w pięknym białym kolorze! Zgrabna forma i wielofunkcyjność urządzenia w trosce o bezpieczne środowisko Twoich dzieci. :)
Udostępnij:

Zanany i ceniony oczyszczacz powietrza marki Duux to czyste i swieże powietrze dla Twoich dzieci i całej rodziny. Wbudowany filtr Hepa z parownikiem do rozpylania przyjemnego zapachu, powodują, że nawet żyjąc w zaludnionym mieście, możemy oddychać czystym i przyjemnie pachnącym powietrzem. 

Dolewająć do oczyszczacza olejków zapachowych, zapewniamy dziecku i sobie spokojnie przespaną noc. Dodatkowe oświetlenie nocne będzie sprawiało, że dziecko w nocy będzie czuło się pewniej i bezpieczniej.


Cechy oczyszczacza:

  • filtr HEPA - filtruje i oczyszcza powietrze nawet z najdrobniejszych włókien 
  • pyłowy zbiornik oleju - po dodaniu olejku zapachowego, rozpyla przyjemny zapach w całym pokoju
  • lampka nocna - dzięki wbudowanemu oświetleniu, dziecko będzie spało spokojniej
  • wbudowany jonizator jest sprzymierzeńcem alergików
  • przepływ powietrza 68m
  • bardzo cicha praca pozawala sokojnie spać
  • niewielkie rozmiary gwarantują, że oczyszczacz powietrza Duux może być używany w każdym pomieszczeniu


Wymiary: 20x20x20cm
Kolor: biały

Uwaga! Producent celowo, ze względów ekologicznych nie dołącza do produktów Duux instrukcji użytkowania w wersji papierowej. Jest ona dostępna na stronie internetowej producenta lub do pobrania z naszej strony z zakładki DODATKOWE.


Duux to marka, która przoduje w świecie elektroniki dla dzieci. Jej produkty odznaczają się wyjątkowością, inowacyjnością i pięknym, prostym designem. Elektronika dla dzieci marki Duux jest niezawodna, nowoczesna i łatwa w użytkowaniu, dzięki czemu rodzicom na codzień łatwo i przyjemnie korzysta się ze sprzętów tej marki, a same produkty cieszą także oko użytkownika.

 

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: