Duux Oczyszczacz powietrza czarnyDuux Oczyszczacz powietrza czarnyDuux Oczyszczacz powietrza czarnyDuux Oczyszczacz powietrza czarny
Duux Oczyszczacz powietrza czarny
Duux Oczyszczacz powietrza czarny
Duux Oczyszczacz powietrza czarny
Duux Oczyszczacz powietrza czarny
Cena:189,00PLN
Piękny, zgrabny i designerski oczyszczacz powietrza marki Duux to prawdziwy komfort i bezpieczeństwo dla każdego dziecka.
Udostępnij:

Oczyszczacz powietrza marki Duux gwarantuje utrzymywanie czystego powietrza i oszczędność za sprawą filtra HEPA, a dzięki wbudowanemu parownikowi do rozprzestrzeniania przyjemnego zapachu dziecku będzie się zasypiało jeszcze przyjemniej. Dodatkowe oświetlenie nocne sprawi, że Twoje dziecko będzie się bezpiecznie w ciemności.Cechy:

filtr HEPA - czyszczenie i filtrowanie powietrza z najmniejszych włókien
pyłowy zbiornik oleju - po dodaniu aromatu tworzy przyjemny zapach w całym pomieszczeniu
oświetlenie nocne - światło w nocy sprawi, że dziecko czuje się bezpiecznie w ciemności


Specyfikacje:
- wbudowany jonizator
- przepływ powietrza 68m
- lampka nocna
- filtr HEPA
- zbiornik na aromatyczny olej
- cicha praca
wymiary: 200 x 200 x 200 mm


Uwaga! Producent celowo, ze względów ekologicznych nie dołącza do produktów Duux instrukcji uzytkowania w wersji papierowej. Jest ona dostępna na stronie internetowej producenta lub do pobrania z naszej strony z zakładki DODATKOWE.


Duux to marka, która przoduje w świecie elektroniki dla dzieci. Jej produkty odznaczają się wyjątkowością, inowacyjnością i pięknym, prostym designem. Elektronika dla dzieci marki Duux jest niezawodna, nowoczesna i łatwa w użytkowaniu, dzięki czemu rodzicom na codzień łatwo i przyjemnie korzysta się ze sprzętów tej marki, a same produkty cieszą także oko użytkownika.

 

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: