Dywan dziecięcy - Króliczek  Lapin Bleu 90x90cm
Uroczy dywan dla dzieci Króliczek  Lapin - Bleu marki Toulemonde Bochart jest idealny do pokoju maluchów i przedszkolaków.
Udostępnij:
Uroczy dywan dla dzieci Króliczek  Lapin - Bleu marki Toulemonde Bochart jest idealny do pokoju maluchów i przedszkolaków. Jego neutralna, dość ciemna kolorystyka sprawi, że będzie pieknym akcentem dekoracyjnym i może zanleźć swe miejsce w każdym pokoju dziecięcym.

Dywany dla dzieci Toulemonde Bochart są grube i miękkie. Wyprodukowane z najwyższej jakości antyalergicznego akrylu, co jest bardzo istotne, zwłaszcza dla dzieci skłonnych do alergii np. na wełnę.
Dywany te cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców zarówno ze względu na walory estetyczne jak i na jakość ich wykonania. Bogata kolorystyka i ogromny wybór ciekawych wzorów sprawia, że dywany dla dzieci Toulemonde Bochart to obowiązkowy element wystroju pokoju dziecka.

Dywany dla dzieci Toulemonde Bochart:

Posiadają gruby i sprężysty włos.
Wykonane są z japońskiego akrylu
Posiadają powłokę antybakteryjną.


Materiał: 100% akryl
Dywan ręcznie tkany
Wymiary: 90x90 cm
Wzór: króliczek
Kolor: granatowo-szary
Wysokość włosa: 1,4-1,7 cm
Gęstość włosa: 3339g/m kw
Czyszczenie: wodne

W przypadku dywanów strzyżonych, możemy przez pewien czas znajdować w nich drobne pyłki oraz luźne kawałki  wełny/acrylu, co jest pozostałością po procesie strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.
Nie jest zalecane, aby dzieci do 24 miesiąca życia bawiły się bezpośrednio na dywanie, zalecamy maty do zabawy.

Informacja o sposobie czyszczenia i konserwacji dywanów Toulemonde Bochart znajduje się na odwrocie dywanu.