Fotele dla dzieci

Fotele dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo fotele do pokoju dziecięcego w wielu różnych modelach o bardzo przyjaznych kształtach i kolorach. Znajdą tu Państwo fotele dla dziewczynki i dla chłopca – w tonacji pudrowego różu lub nawiązujące stylistyką do opowieści o super-bohaterach. Fotel dziecięcy to mebel, który będzie pełnił centralne miejsce w pokoju dziecka – miejsce relaksu i odpoczynku. Któż z nas nie ma takiego marzenia – wizji dziecka, które spędza czas w fotelu z książką w ręku? Jeśli chcemy, aby doszło do realizacji tych myśli, należy stworzyć dziecku odpowiednie warunki. Wygodny fotel dla dziecka lub szezlong pozwoli dziecku złapać oddech w tym jakże intensywnym dniu pełnym zabawy, nauki, hałasu i wrażeń. Fotele do pokoju dziecka, które mamy w naszym asortymencie, są niewielkich rozmiarów – idealnie pasują do wzrostu przedszkolaka i jesteśmy przekonani, że jak tylko taki fotel pojawi się w pokoju malucha, od razu stanie się jego ulubionym meblem.
Fotel dla dziewczynki liliowyFotel dla dziewczynki liliowy NowośćPromocja Więcej informacji

258.00PLN 238.00PLN

Fotele do pokoju dziecięcego

W asortymencie sklepu Kiddyfave.com oferujemy zarówno fotele dla dzieci, jak i fotele do karmienia dla mam, które zapewnią wygodę karmiącej i dziecku podczas codziennych, niezwykle ważnych posiłków. Nasze fotele do karmienia są nie tylko niesamowicie wygodne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne, dzięki temu zapewnią odpowiednią postawę mamy – lub taty, jeśli dziecko jest karmione butelką - podczas karmienia. Fotele stworzą przytulne miejsce, pełne ciepła i bezpieczeństwa. W pokoju dziecka w wieku niemowlęcym taki specjalny fotel to absolutna konieczność – decydując się na fotel do karmienia, stworzysz miejsce ciszy i spokoju, daleko od stresów dnia codziennego.

Fotele dla dziecka w najlepszym stylu!

Oczywiście fotel dla dziecka nie jest to mebel niezbędny w pokoju dziecka, ale chcąc zapewnić naszemu dziecku jak największy komfort, warto pomyśleć także i o tym meblu. Fotelik jednak przydaje się w pokoju dziecka, choćby kiedy dziecko szykuje sobie ubranie na następny dzień, czy po prostu kiedy przychodzi czas na krótki relaks. Niestety nie w każdym sklepie można dostać wygodny i piękny fotel dla dziecka. My na szczęście mamy w swojej ofercie niejeden śliczny i komfortowy fotel dla dziecka. :) Zobacz!
Filtry
Płeć
128PLN 1998PLN
Polecamy
 
dywan kosmosplafon granatowy diament