Fotele dla dzieci

Fotele dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo fotele do pokoju dziecięcego w wielu różnych modelach o bardzo przyjaznych kształtach i kolorach. Znajdą tu Państwo fotele dla dziewczynki i dla chłopca – w tonacji pudrowego różu lub nawiązujące stylistyką do opowieści o super-bohaterach. Fotel dziecięcy to mebel, który będzie pełnił centralne miejsce w pokoju dziecka – miejsce relaksu i odpoczynku. Któż z nas nie ma takiego marzenia – wizji dziecka, które spędza czas w fotelu z książką w ręku? Jeśli chcemy, aby doszło do realizacji tych myśli, należy stworzyć dziecku odpowiednie warunki. Wygodny fotel dla dziecka lub szezlong pozwoli dziecku złapać oddech w tym jakże intensywnym dniu pełnym zabawy, nauki, hałasu i wrażeń. Fotele do pokoju dziecka, które mamy w naszym asortymencie, są niewielkich rozmiarów – idealnie pasują do wzrostu przedszkolaka i jesteśmy przekonani, że jak tylko taki fotel pojawi się w pokoju malucha, od razu stanie się jego ulubionym meblem.
Kids Concept Fotel  dziecięcy miodowy Kids Concept Fotel  dziecięcy miodowy NowośćPromocja Więcej informacji

Kids Concept
498.00PLN 468.00PLN

Kids Concept
498.00PLN 478.00PLN

Jabadabado
568.00PLN 538.00PLN

Fotele do pokoju dziecięcego

W asortymencie sklepu Kiddyfave.com oferujemy zarówno fotele dla dzieci, jak i fotele do karmienia dla mam, które zapewnią wygodę karmiącej i dziecku podczas codziennych, niezwykle ważnych posiłków. Nasze fotele do karmienia są nie tylko niesamowicie wygodne, ale przede wszystkim bardzo funkcjonalne, dzięki temu zapewnią odpowiednią postawę mamy – lub taty, jeśli dziecko jest karmione butelką - podczas karmienia. Fotele stworzą przytulne miejsce, pełne ciepła i bezpieczeństwa. W pokoju dziecka w wieku niemowlęcym taki specjalny fotel to absolutna konieczność – decydując się na fotel do karmienia, stworzysz miejsce ciszy i spokoju, daleko od stresów dnia codziennego.

Fotele dla dziecka w najlepszym stylu!

Oczywiście fotel dla dziecka nie jest to mebel niezbędny w pokoju dziecka, ale chcąc zapewnić naszemu dziecku jak największy komfort, warto pomyśleć także i o tym meblu. Fotelik jednak przydaje się w pokoju dziecka, choćby kiedy dziecko szykuje sobie ubranie na następny dzień, czy po prostu kiedy przychodzi czas na krótki relaks. Niestety nie w każdym sklepie można dostać wygodny i piękny fotel dla dziecka. My na szczęście mamy w swojej ofercie niejeden śliczny i komfortowy fotel dla dziecka. :) Zobacz!
Filtry
Płeć
108PLN 1689PLN
Polecamy
 
dywan kosmosplafon granatowy promocja