Esprit Okrągły dywan dziecięcy Kraina Lodu - 4 rozmiaryEsprit Okrągły dywan dziecięcy Kraina Lodu - 4 rozmiaryEsprit Okrągły dywan dziecięcy Kraina Lodu - 4 rozmiaryEsprit Okrągły dywan dziecięcy Kraina Lodu - 4 rozmiary
Esprit Okrągły dywan dziecięcy Kraina Lodu - 4 rozmiary
Esprit Okrągły dywan dziecięcy Kraina Lodu - 4 rozmiary
Esprit Okrągły dywan dziecięcy Kraina Lodu - 4 rozmiary
Esprit Okrągły dywan dziecięcy Kraina Lodu - 4 rozmiary
Już od:
778,00PLN
Warianty:
Okrągły dywan Kraina Lodu marki Esprit to dywanik z wzorem przypominającym piękny płatek śniegu, doskonale pasującym do pokoiku urządzonego w klimacie Disney'owskiej bajki Kraina Lodu.
Udostępnij:
Dywan Kraina Lodu marki Esprit to dywan z wzorem przypominającym kształt płatku śniegu. Wzór dywanu nawiązuje do popularnej bajki i pozwoli stworzyć nam ciekawą aranżację w pokoju dziecięcym urządzonym dla małych wielbicielek motywów zaczerpniętych z Krainy Lodu.

Dywan dziecięcy Kraina Lodu jest grubo tkany. Wykonany z doskonałej jakośći akrylu. Dywan zapewnia komfort i bezpieczeństwo użytkowania przez dzieci, także alergiczne.


Dostępne wymiary:

100x100 cm
150x150 cm
200x200 cm
250x250 cm


Materiał:
100% Akryl


Wysokość runa: 10-12 mm

Masa całkowita: g/m2: 2700

Kolor:
biały/odcienie fioletu/ odcienie turkusu

 

Dywany akrylowe to dywany strzyżone, istnieje więc prawdopodobieństwo, że przez pewien czas mogą występować na nim luźne pyłki i kawałki  akrylu. Niedogodność ta powinna ustąpić po kilku odkurzaniach.

Esprit to producent znakomitej jakosci dywanów dziecięcych i młodzieżowych. Marka jest ceniona na całym świecie, posiada w swojej ofercie wiele wzorów i kolorów dywanów do wyboru, charakteryzujących się ciekawym i nowoczesnym wzornictwem.   
 

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: