Filibabba Mobile do łóżeczka Balony niebieskie
Pastelowe mobile nad łóżeczko Balony to dekoracyjna zabawka dla najmłodszych w odcieniach niebieskiego i szarości, pochodząca z kolekcji duńskiej marki Filibabba.
Udostępnij:
Mobile do łóżeczka Balony marki Filibabba to dekoracja nadająca się do powieszenia nad łóżeczkiem niemowlęcym. Dekoracyjne balony w odcieniach niebieskiego, szarości oraz zgaszonej zieleni są niezwykle ciekawym elementem pokoju nie tylko dla maluszków, choć te na pewno zainteresują się ciekawą zabawką.  Dzieci kiedy będą potrafiły samodzielnie zająć się zabawką, z pewnościa wykorzystają ją do wysłania swoich małych pluszowych przyjaciół w niezwykły lot w nieznane, umieszczając je w koszyczkach balonów. 

Mobile są bardzo estetyczne. Nie są typową karuzelą, nie posiadają więc mechanizmu obrotowego ani pozytywki. Wprawiane są w ruch wyłącznie przez ruch dłoni lub ruch powietrza. Posiadają linkę do zawieszenia jej na uchwycie (nie posiadają uchwytu w zestawie). 

Opakowanie mobili jest bardzo dekoracyjne, do ponownego wykorzystania w pokoju np. do na drobiazgi dziecka. Produkt doskonale nadaje się na prezent. 


Wymiary:

średnica balona 10 cm
średnica obręczy 25 cm


Materiał:
materiały z recyklingu


Produkty marki Filibabba są bardzo dobrej jakości i stanowią ciekawy dodatek do pokoju dziecięcego.