Filigran House Łóżko domek na nóżkach - różne kolory -  TRANSPORT GRATISFiligran House Łóżko domek na nóżkach - różne kolory -  TRANSPORT GRATISFiligran House Łóżko domek na nóżkach - różne kolory -  TRANSPORT GRATISFiligran House Łóżko domek na nóżkach - różne kolory -  TRANSPORT GRATIS
Filigran House Łóżko domek na nóżkach - różne kolory -  TRANSPORT GRATIS
Filigran House Łóżko domek na nóżkach - różne kolory -  TRANSPORT GRATIS
Filigran House Łóżko domek na nóżkach - różne kolory -  TRANSPORT GRATIS
Filigran House Łóżko domek na nóżkach - różne kolory -  TRANSPORT GRATIS
Cena:828,00PLN
Łóżko domek od Filigran House to konstrukcja na nóżkach przypominająca swoim kształtem domek, której zaaranżowanie i ozdobienie sprawi, że pokój dziecka stanie się naprawdę wyjątkowy.
Udostępnij:
Łóżko domek marki Filigran House to łóżko dla dzieci w różnym wieku. Jego konstrukcja nawiązuje kształtem do kształu domku i jest od kilku sezonów prawdziwym hitem. Łóżko jest nie tylko ładne, ale również niezwykle praktyczne, ponieważ ciekawy kształt domku pozwala na wykorzystanie go do wielu ciekawych zabaw. Można obwiesić je girlandami, moskitierą, czy po prostu zamienić w ramach zabawy w namiot czy inną twierdzę.

Pokój, w którym znajdzie się łóżko domek zdobędzie nie tylko piękny mebel, ale także miejsce na azyl dziecka.

Łóżko posiada nóżki, co umożliwia wyposażenie go także w praktyczną szufladę na pościel (nie jest ona wliczona w cenę łóżka).


Łóżko domek można zamówić dowolnej wersji kolorystycznej.


Łóżko występuje w rozmiarach:

120x60 cm 
140x70 cm 
160x80 cm 
180x90 cm 

PONIEWAŻ PRODUCENT DOPUSZCZA MOŻLIWOŚĆ WZBOGACENIA ŁÓŻECZKA W BARIERKI LUB SZUFLADĘ, W CELU ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA SUGERUJEMY WCZEŚNIEJSZY KONTAKT Z OBSŁUGĄ NASZEGO SKLEPU. Łóżko domek zaleca się dla dzieci powyżej 1 roku życia - ten model nie posiada barierek. Łóżko z barierkami dostępne jest jako oddzielna oferta sklepu.

Cena łóżka nie obejmuje materaca ani stelaża. Stelaż do łóżka dostępny jest jako dodatkowe wyposażenie (oddzielna oferta sklepu).
 

Wymiary:

materac 120x60 - 130x70x150 cm
materac 170x40 - 150x80x160 cm
materac 160x80 - 170x90x170 cm
materac 180x90 - 190x100x180 cm
           

Materiał:

Łóżko jest solidnie wykonane z naturalnego drewna świerkowego (bez farby i lakieru). 

Kolory: naturalny


Łóżko domek dostarczane jest GRATIS. Jest częściowo złożone, przez co łatwiej je zmontować. Posiada wszelkie elementy i śruby konieczne do złożenia go w domu.