Cena promocyjna: 118.00PLN 112.00PLN
Ilość szt. :
Fototapeta dla dzieci Delfiny to pastelowa fototapeta z ulubionymi morskimi przyjaciółmi dzieci.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:
Delfiny to ulubione morskie zwierzęta naszych pociech. Fototapeta dla dzieci Delfiny pozwoli na nawiązanie dłuższej przyjaźni pomięzy dziećmi i tymi uroczymi zwierzakami. Fototapeta ma pastelowe barwy, więc z pewnością nie będzie drażniącym tłem dla jasnych mebli dziecięcych oraz innych dodatków. Całkowicie ekologiczna fototapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. 


Podana cena tej fototapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena fototapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.


Gramatura 212g/m².

W celu dokonania wyceny i uzgodnienia szczegółów zamówienia prosimy skonaktować się z obsługą sklepu.


Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych wymiarach oraz na 4 rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.