Cena promocyjna: 118.00PLN 112.00PLN
Ilość szt. :
Fototapeta dla dzieci Sowy na drzewie to jeden z ulubionych modeli fototapet.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:
Urocze, kolorowe Sowy siedzące na drzewie pobudzają wyobraźnię dzieci i są jednymi z bardziej lubianych ptaszków przez dzieci. Ta kolorowa fototapeta dla dzieci pomimo wielu barw ma nie drażniącą, spokojną kolorystykę i będzię ona ślicznym tłem do codziennych zabaw dzieci.


Całkowicie ekologiczna fototapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. 


Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.

Gramatura 212g/m².
Możliwe jest też wykonanie fototapety na wymiar. W tym celu należy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.


Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.