Cena promocyjna:118,00PLN 112,00PLN
Fototapeta dla dzieci Wesoły Wieloryb to popozycja o ciekawym zestawieniu kolorystycznym, doskonała do pokoju dzieci.
Udostępnij:
Fototapeta dla dzieci Wesoły Wieloryb to propozycja do pokoju najmłodszych. Fototapeta przedstawia różowego wieloryba na stonowanym tle. Bardzo ciekawe, niebanalne połączenie kolorów sprawia, że fototapeta będzie ciekawym akcentem i z pewnością wniesie ona wiele uśmiechu i pozytywnej energii do każdego pokoju dziecięcego. 

Fototapeta dla dzieci jest całkowicie ekologiczna, wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i bezpieczna dla dziecka. 


Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.Gramatura 212g/m²


Możliwe jest wykonanie fototapety na dowolny wymiar. W tym celu należy skonatktowac się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.