Cena promocyjna: 118.00PLN 112.00PLN
Ilość szt. :
Fototapeta dla dzieci Wieloryb to oryginalna popozycja do pokoju dzieci. Będzie wzbudzać podziw wszystkich gości.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
na zamówienie
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:
Fototapeta dla dzieci Wieloryb to oryginalna popozycja do pokoju dzieci. Będzie wzbudzać podziw wszystkich gości. 
Całkowicie ekologiczna fototapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. Wieloryb może zdobić pokój zarówno chłopca jak i dziewczynki. 


Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.

Gramatura 212g/m²


Możliwe jest wykonanie fototapety na dowolny wymiar. W tym celu należy skonatktowac się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.