Cena promocyjna:299,00PLN 279,00PLN
Fototapeta dla dzieci - Samoloty na niebie to propozycja dla chłopców marzących o szybowaniu w przestworzach.
Udostępnij:

Fototapeta dla dzieci - Samoloty na niebie jest to całkowicie ekologiczna fototapeta dla dzieci wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla dziecka. Motyw samolotów jest jednym z najbardziej lubianych przez chłopców, zwłaszcza tych starszych. Fototapeta dla dzieci Samoloty przeniesie w chmury nie tylko dzieci, ale też młodzież czy nawet dorosłych.


Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.

200x150 cm.

Gramatura 212g/m²


Wykonanie fototapety wyłącznie na wymiar. Aby dokonać zamówienia prosimy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.


Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych 3 rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.