Cena promocyjna:118,00PLN 112,00PLN
Ta wyjatkowa fototapeta dla dzieci w samoloty sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy obieżyświat.
Udostępnij:
Ta ciekawa fototapeta dla dzieci w samoloty przestawia zarys mapę świata, na której naniesione zostały tory lotu kilku samolotów. dzięki takiej tapecie dzecko może przenieść się w świat pilotów lub podróżników. Nabędzie też rozeznania w tym jak może wyglądć siatka lotów samolotów. Bardzo dekoracyjna fototapeta drukowana na wymiar. 
bezpieczna dla osób przebywających w pomieszczeniu. Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.
200x150 cm. 

Gramatura 212g/m²


Możliwe jest wykonanie fototapety na wymiar. W tym celu należy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.


Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta jest możliwa do wykonania także w innych rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.