Cena promocyjna:118,00PLN 112,00PLN
Fototapeta młodzieżowa - Fala. Produkt EKO. Dla miłosników morskiej toni.
Udostępnij:
Fototapeta Fala jest to ciekawa, całkowicie ekologiczna fototapeta młodzieżowa wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i zdrowa dla użytkowników. Motyw Fali zachwyci wszystkich tęskniących za wakacyjnymi wyjazdami. Powinna spodobać sie także młodym wielbicielom sportów wodnych. Jesteśmy przekonani, że z pewnością rozbudzi marzenia nie tylko dzieci czy młodzieży, ale i dorosłych.

Podana cena tej tapety dotyczy 1 m2 tapety lateksowej. Ostateczna cena tapety zależy od podanych przez klienta wymiarów.

Możliwość zamówienia poponowanego wzoru fototapety o innych wymiarach standardowych. Możliwe jest też wykonanie fototapety na wymiar. W tym celu należy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.


Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, fototapeta dla młodzieży Fala jest możliwa do wykonania także w innych wymiarach oraz na 3 rodzajach materiałów:

1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.