Cena promocyjna:118,00PLN 112,00PLN
Fototapeta dla dzieci Tęcza wprowadzi mnóstwo pozytywnej energii do radosnego świata dziecięcego.
Udostępnij:

Fototapeta dla dzieci Tęcza z modnym tęczowym motywem jest bardzo wyrazista i radosna. Modny motyw chmurki oraz tęczy wpasuje się doskonale do kolorowego świata dziecięcego. Tęcza jest bardzo barwna i świetnie wyglada na Turkusowym tle. Fototapeta jest całkowicie ekologiczna, wykonana w technologii Hp Latex Printing, dzięki czemu jest bezwonna i bezpieczna dla maluchów. Fototapeta Tęcza zachwyci nie tylko każde dziecko i każdego rodzica. Fototapeta jest wykonywana na zamówienie, a poniższe rozmiary i ceny są tylko cenami przykładowymi.

Rozmiar 200x150 cm. Gramatura 212g/m².

Możliwość zamówienia poponowanego wzoru fototapety o innych wymiarach standardowych.
Możliwe jest też wykonanie fototapety na wymiar. W tym celu należy skonatktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu uzgodnienia formatu fototapety i dokonania jej wyceny.


Oprócz proponowanej Państwu fototapety latexowej, tapeta dla dzieci ŁĄKA jest możliwa do wykonania także w innych wymiarach oraz na 3 rodzajach materiałów:


1. Fototapeta Latex - to trwały i oryginalny materiał latexowy, dzięki któremu fototapeta dla dzieci zostanie ozdobą ich pokoju na długie lata. Nie przepuszcza kleju.

2. Fototapeta Vinyl - wykonana jest z super trwałego materiału winylowego, dzięki któremu nadaje się do mycia. Przepuszcza parę wodną i pozwala ścianom oddychać. Świetnie sprawdzi się także w kuchni i w łazience. Doskonale maskuje wszelkie nierówności ścian.

3. Fototapeta samoprzylepna - Idealnie gładki materiał o satynowej powierzchni, nadaje się do oklejania idealnie gładkich ścian oraz innych dużych powierzchni takich jak drzwi, szafy czy stoły.