Haba Dywan dziecięcy do zabawy Ulice Miasta 133x133 cm Haba Dywan dziecięcy do zabawy Ulice Miasta 133x133 cm Haba Dywan dziecięcy do zabawy Ulice Miasta 133x133 cm
Haba Dywan dziecięcy do zabawy Ulice Miasta 133x133 cm
Haba Dywan dziecięcy do zabawy Ulice Miasta 133x133 cm
Haba Dywan dziecięcy do zabawy Ulice Miasta 133x133 cm
Cena:398,00PLN
Ciekawy i kolorowy dywan dziecięcy Ulice Miasta marki Haba to dywan o bardzo kolorowym wzorze przedstawiającym drogę, po ktorej z pewnością będą pędziły auta i inne pojazdy dziecka. Dywan zachwyca soczystą kolorystyką.
Udostępnij:
Barwny dywan dziecięcy Ulice Miasta marki Haba to dywan z lubianym przez chłopców motywem drogi, po której można poruszać się samochodzikami.

Podobnie jak pozostałe produkty tego producenta, dywan Ulice Miasta to super jakość i fantastyczne wzornictwo. Dywany Haba wyprodukowano z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są grube, miękkie i przyjemne.


Dywan Ulice Miasta od Haba wykonany jest z poliamidu, a jego spodnia część to czarny lateks, dzięki któremu dywan dobrze trzyma się podłogi.

Wymiary:
133x133 cm

Wzór:
ulice a autami


Kolor:
zielony z kolorowymi elementamiSposób czyszczenia:

Odkurzanie odkurzaczem, pranie w temperaturze 30 °C. Nie suszyć w suszarce do odzieży. Informacja o sposobie czyszczenia i konserwacji dywanów Haba znajduje się na odwrocie dywanu.