Haba Pacynka Czerwony KapturekHaba Pacynka Czerwony KapturekHaba Pacynka Czerwony KapturekHaba Pacynka Czerwony KapturekHaba Pacynka Czerwony Kapturek
Haba Pacynka Czerwony Kapturek
Haba Pacynka Czerwony Kapturek
Haba Pacynka Czerwony Kapturek
Haba Pacynka Czerwony Kapturek
Haba Pacynka Czerwony Kapturek
Cena:780,00PLN
Urocza pacynka Czerwony Kapturek marki Haba to świetna zabawka kreatywna nie tylko dla najmłodszych. Wszystkie dzieci znają i kochają Czerwonego Kapturka i chętnie się nim bawią.
Udostępnij:

Pacynka Czerwony Kapturek marki Haba to rozwijająca zabawka i doskonały pomysł na prezent nie tylko z okazji świąt Bożego Narodzenia.

Czerwony Kapturek sprawi, że jego historia może mieć 1000 różnych wersji i zakończeń, a zabawa będzie trwać w nieskończoność.

Pacynka od Haba jest wykonana z miękkiego, doskonałej jakości materiału, ma piękne kolory i zachwyci każde dziecko.

Odgrywanie ról to ważna część dziecięcej zabawy. Zabawy w teatrzyk przede wszystkim rozwijają dziecięcą wyobraźnię, ale też uczą dzieci odnajdywania się w pewnych społecznych sytuacjach. Za to dla nas dorosłych zachowania zaobserwowane podczas zabawy naszych pociech mogą być ogromną bazą wiedzy o naszym dziecku i o tym jak ono odnajduje się w różnych życiowych sytuacjach.

Wymiary: 26 cm

Materiał: poliester

Haba to znana marka produkująca piękne zabawki dla dzieci. Teatrzyk dla dzieci i pacynki tej marki to mnóstwo dobrej zabawy dla całej rodziny.