Haba Stolik dla dzieci Punkt zielonyHaba Stolik dla dzieci Punkt zielony
Haba Stolik dla dzieci Punkt zielony
Haba Stolik dla dzieci Punkt zielony
Cena:528,00PLN
Zielony Stolik dla dzieci Gwiazdy będzie delikatną i subtelną ozdobą każdego pokoiku w stylu skandynawskim.
Udostępnij:

Pokój dziecięcy będzie kompletny tylko wówczas, kiedy będzie w nim miejsce na stolik dla dzieci, przy którym maluchy będą mogły oddać się beztroskiej zabawie.

Stolik dla dzieci Punkt niemieckiej marki Haba to mebelek stworzony z myślą o najmłodszych dzieciach i mogą z niego korzystać maluchy już od drugiego roku życia.


Stolik dla dzieci Punkt wykonany jest z drewna bukowego i sklejki bukowej, dlatego pod warstwą farby widoczne są słoje drewna. 

Do stoliczka można dobrać krzesełka z tej samej kolekcji. Cena stolika nie obejmuje krzesełek.


Dzięki wysokiej jakości materiałom oraz solidnej konstrukcji, stolik jest wytrzymały i idealnie nadaje się do wszystkich zabaw. Dzieci mogą bawić się na nim na wiele różnych sposobów. Jego dużym atutem jest brak kantów, które mogłyby zrobić krzywde małemu, nieuważnemu dziecku.


Wymiary stolika:
wysokość: 46 cm
długość: 60 cm
szerokość: 60 cm

Kolor: buk/zielony

Niemiecka marka Haba od ponad 50 lat tworzy wspaniałe meble dla dzieci, w tym m.in stoliki dla dzieci, zabawki dla dzieci, dywany dla dzieci, lampy i inne dodatki do pokoju dziecięcego, które tworzą niepowtarzalne, pełne kolorów i pasji wnętrza. Pokój dziecięcy urządzony z Haba jest kolorowy i przyjazny każdemu dziecku.