Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik
Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik
Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik
Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik
Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik
Haba Teatrzyk dla dzieci - sklepik
Cena:398,00PLN
Piękny i praktyczny teatrzyk dla dzieci marki Haba to rozwiązanie typu 2 w jednym - w minutę zamienia się w sklepik, którym dalej można się świetnie bawić .
Udostępnij:

Teatrzyk dla dzieci marki Haba to praktyczny drewniany stelaż będący bazą do dwóch lubianych przez dzieci zabaw - w teatrzyk i w sklepik. Przemiany zabwki w drugą dziecko może dokonać samo, wystarczy wypełnić półeczki produktami sklepowymi i już sklepik jest gotowy do dalszej zabawy. Teatrzyk posiada zamienne tabliczki będącą szyldami do sklepiku i teatrzyku. Produkty do sklepiku nie są wliczone w cenę zestawu.

Teatrzyk dla dzieci - sklepik wygląda bardzo estetycznie. Nadaje się do postawienia na bacie biurka stołu, czy nawet krzesełka. Da wiele radości wszystkim dzieciom. Idealny prezent dla dziecka.

Do teatrzyka można dokupić wiele pacynek marki Haba lub marki Sterntaler.  

Cena dotyczy tylko teatrzyka.

Wymiary:
60 x 50 x 18 cm

Materiał:
sklejka z drewna bukowego

Marka Haba, oprócz oferowanego teatrzyka dla dzieci, posiada w swojej ofercie także teatrzyk do powieszenia na drzwiach. Oprócz tego produkuje wiele pięknych zabawek dla dzieci o walorach edukacyjnych i estetycznych.