Halolalo Stojak do karuzeli drewnianyHalolalo Stojak do karuzeli drewnianyHalolalo Stojak do karuzeli drewniany
Halolalo Stojak do karuzeli drewniany
Halolalo Stojak do karuzeli drewniany
Halolalo Stojak do karuzeli drewniany
Cena:128,00PLN
Bardzo estetyczny drewniany uchwyt do karuzeli marki Halolalo pozwoli na odpowiednie zamowcowania i wyeksponowanie pięknych karuzelek i mobili nad łóżeczkiem dziecka.
Udostępnij:

Uchwyt do karuzeli polskiej marki Halolalo jest drewniany, przez co jest niezwykle efektowny i świetnie prezentują się na nim tak wyszukane mobile jakie oferuje Halolalo. Stojak jest wysoki, więc sprawdzi się także przy okazałych mobilach. Uchwyt do łóżeczka ma kształt wygiętego w łuk pałąka i mocowany jest między szczebelkami.

Wymiary:

  • długość w linii prostej od początku pałąka do miejsca gdzie kończy się zagięty pałąk (czyli miejsce gdzie zainstalujemy linkę od mobili) - 92 cm.
  • głębokość pałąka - od miejsca gdzie zawiązujemy do miejsca gdzie zaczyna się wyginać to 36 cm (zwykle mobile wypadają mniej więcej pośrodku łóżeczka)

Wysokość stojaka jest regulowana (na listwie są otwory na różnej wysokości). Należy dostosować wysokość karuzelki  w taki sposób aby dziecko nie mogło jej dosięgnąć (gdy siada lub wstaje musi mieć karuzelę poza zasięgiem rąk).

Sam uchwyt również można zamocować na różnej wysokości u boku łóżeczka: wyżej (bliżej górnej krawędzi) lub niżej (np. bliżej materaca).

Max. wysokość od czubka uchwytu do końca listwy to 90 cm.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: