Huśtawka dziewczęca domowa pudrowy róż
Najładniejsza huśtawka dla małej dziewczynki pudrowy róż
dostępne kolory
dostępne kolory
dostępne kolory
Już od:328,00PLN 308,00PLN
Warianty:
Ilość szt. :
Śliczna różowa huśtawka niemowlęca idealna do powieszenia w domu na haku sprawi, że Twoje dziecko od najmłodszych lat będzie miało dużo wrażeń i zabawy.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
8,90 zł
Udostępnij:
Różowa, pikowana huśtawka dla dzieci to produkt idealny do pokoiku dziewczęcego. Huśtawka jest wyjątkowa, poprzez swój styl i perfekcyjne wykonanie. Siedzisko jest w formie różowego kubełka, podwieszone na trwałych i solidnych linach. Liny są do wyboru w kolorze beżowym lub czarnym. Z lin i z siedziska wystają efektowne frędzle, które dodają uroku całości. Huśtawka niemowlęca - jest idealna dla dzieci do 16kg wagi.

Huśtawkę można powiesić zarówno na suficie, na haczykach lub na drążku zamontowanym we framudze drzwi i wówczas wystarczą do tego załączone kółka.

Huśtawka niemowlęca to produkt do pokoju wykonany ręcznie przez artystkę, stąd charakter huśtawki jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Całość wykonana w Polsce z bezpiecznych dla dzieci materiałów.

Pamiętaj, że z huśtawki mogą korzystać tylko dzieci, które siedzą samodzielnie!
Pod żadnym pozorem nie pozostawiaj maluszka huśtającego się samemu!

Kolor:
pudrowy róż

Wymiary:

około 40x40 cm
lina długość: 2,5m


Dostępny kolor liny:
- ecrue
- czarny


Materiał:
drewno, 100% bawełna, liny bawełniane, płyta MDF

Huśtawkę można również zamówić w kolorze spoza oferty (wycena indywidualna).O wybranym niestandardowym kolorze lub innym rozmiarze huśtawki prosimy poinformować nas wpisując te informacje podczas dokonywania zamówienia w rubryczce UWAGI, która znajduje się w KOSZYKU, lub mailowo).


Huśtawka oferowana jest w wariancie z hakiem do powieszenia lub bez haka.