Jabadabado Skrzynia na zabawki z ławkąJabadabado Skrzynia na zabawki z ławkąJabadabado Skrzynia na zabawki z ławką
Jabadabado Skrzynia na zabawki z ławką
Jabadabado Skrzynia na zabawki z ławką
Jabadabado Skrzynia na zabawki z ławką
Skrzynia na zabawki z ławką marki Jabadabado to praktyczny mebel, który urzeka swoją skandynawską prostotą.
Udostępnij:
Prosta skrzynia na zabawki z ławką marki Jabadabado to niewielki mebelek, który na pewno przyda się w zarzuconym zabawkami pokoju dziecięcym. Skrzynia ma dodatkowe zastosowanie, ponieważ po wielkim sprzataniu zabawek dzieck może sobie spokojnie przysiąść i podziwiać efekt swojego sprzątania. Niewielki, lecz bardzo oryginalny element pokoju.

Skrzynia na zabawki Jabadabado jest solidnie wykonana z drewna sosnowego. Pomalowana białą farba zabawkarską jest gwarancją bezpieczeństwa dla dzieci. Prezentuje się pieknie, a biała kolorystyka pozwala na dopasownie jej niemal do kazdego pokoju dziecięcego. świetnie sprawdzi się takze w przedpokoju. 
 


Wymiary:

Wysokość siedziska: 33 cm
Wysokość: 46,5 cm
Długość: 55,5 cm


Szwedzki producent Jabadabado oferuje swoim odbiorcom szereg produktów dla dzieci o niezwykle barwnej stylistyce, która jest najczęściej wybierana do pokoi dziecięcych. Śliczne, kolorowe zabawki dla dzieci oraz elementy wyposażenia wnętrz w wielu radosnych barwach podobają się nie tylko dzieciom, ale również rodzicom. Zobacz wszystkie produkty Jabadabado w naszym sklepie! 


 

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: