Jak zamawiać?

Drogi Kliencie,
zastanawiasz się jak działa nasz sklep?  To proste.

Jesteśmy jak mały, internetowy ryneczek, co oznacza, że wszystko, co sprzedajemy wysyłane jest do Ciebie bezpośrednio od dystrybutorów lub producentów.


Co to oznacza dla Ciebie?

1. Już nie musisz przeglądać setek stron internetowych by umeblować pokój dziecka. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie ulubione meble dla dzieci, meble dla młodzieży oraz niezliczoną ilość dodatków takich jak lampy, dywany dla dzieci, pościele, zabawki dla dzieci, a także prezenty dla dzieci, młodzieży i młodych rodziców. Jednym słowem kupisz u nas wszystko, czego potrzeba do urządzenia pokoju dziecka, nastolatka czy nawet studenta.

2. Łatwo zamówić więcej potrzebnych Ci produktów w jednym miejscu, płacąc za zakupiony towar tylko raz. Pamiętaj jednak, że koszty i czas dostawy może być różny u różnych dostawców, a zamówiony przez Ciebie towar może dotrzeć do Ciebie oddzielnie w kilku przesyłkach i w różnych terminach.


3. Po złożeniu przez Ciebie zamówienia, otrzymasz od nas maila potwierdzającego dokonania zamówienia. 


Czego jeszcze możesz nie wiedzieć?


1. W sklepie możesz dokonać również zamówienia większej ilości produktów, jeśli potrzebujesz ich dla swojej firmy. Przy zakupach hurtowych, gwarantujemy atrakcyjne warunki finansowe.


2. Jeśli interesuje Cię inny model produktu, którego aktualnie nie posiadamy w sprzedaży, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy jaka jest możliwość zamówienia go specjalnie dla Ciebie.


3. Pamiętaj, że zarejestrowani Klienci, dzięki naszemu newsletterowi zawsze są bliżej naszych promocji, zawsze o wszystkich wydarzeniach i planach sklepu dowiadują się szybciej i co najważniejsze, płacą mniej!


4. Jeśli jesteś zarejestrowanym Klientem, możesz skorzystać z przechowalni zakupów, gdzie zgromadzisz listę interesujących Cię produktów dostępnych w naszym sklepie, a po jakimś czasie, kiedy będziesz gotowy, możesz w łatwy sposób odszukać i kupić interesujący Cię produkt. Dzięki temu łatwo odnajdziesz swój pomysł na prezent dla najbliższych.


5. Jeśli zamówiony towar potrzebujesz bardzo pilnie i powinien on dotrzeć do Ciebie konkretnego dnia, nawet w sobotę, prosimy o kontakt. Za dodatkową opłatą, istnieje możliwość takiej wyjątkowej formy dostawy. Pamiętaj, że jesteśmy po to, aby Ci pomóc.


6. Jeśli przed złożeniem zamówienia potrzebujesz dodatkowych informacji lub masz jakieś wątpliwości, skontaktuj się naszym biurem obsługi Klienta. Chętnie doradzimy Ci i pomożemy. My również jesteśmy rodzicami.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00 pod nr tel. 
783 895 038. W każdej chwili i o każdej porze możesz wysłać do nas maila biuro@kiddyfave.pl z zapytaniem. Odpowiemy na niego tak szybko, jak tylko się da.

7. Jeśli potrzebujesz porady na temat tego, jaki prezent wybrać dla dziecka, zapytaj, chętnie Ci doradzimy.

8. Pamiętaj, że produkty oznaczone w rubryce DOSTĘPNOŚĆ informacją NA ZAMÓWIENIE, najczęściej wytwarzane są dopiero po złożeniu na nie zamówienia i czas ich realizacji może być dłuższy.

9. Pamiętaj, że podane koszty transportu są kosztami dostawy na terenie Polski. Zamówienia z wysyłką poza teren Polski realizujemy po uzgodnieniu kosztów transportu, ponieważ koszt transportu takich przesyłek jest zx reguły dużo wyższy niż na terenie Polski i jest ściśle związany z wymiarami opakowania oraz z wagą przesyłki, stąd trudno byłoby go skalkulować i podać na karcie produktu. 
 

Życzymy udanych zakupów!

Zespół KiddyFave.pl