Karuzele do łóżeczka i mobile

Karuzele do łóżeczka i mobile

Karuzela do łóżeczka to najczęściej pierwsza zabawka, która faktycznie wzbudza zainteresowanie malucha. Aby karuzela do łóżeczka dawała dziecku jak najwięcej radości powinna być przede wszystkim kolorowa, choć nie koniecznie muszą to być kolory jaskrawe, jak dotychczas uważano. Karuzele do łóżeczka to także jedne z najchętniej kupowanych na prezent, zabawki dla dzieci. Karuzela do łóżeczka, która ma być upominkiem dla maluszka, tym bardziej powinna być absolutnie wyjątkowa. Oczywiście tylko takie znajdziecie w naszym sklepie. :) Zobacz i wybierz najpiekniejszą karuzelę dla swojego Maluszka!

BestsellerPromocja Więcej informacji

Sauthon
198.00PLN 178.00PLN

Najpiękniejsze karuzele dla niemowląt

W ofercie naszego sklepu z wyposażeniem pokoju dziecięcego, znajdują się zabawki nad łóżeczko w wielu ciekawych wzorach. Karuzele dla niemowląt powinny być delikatne i bezpieczne. Jeśli mają pobudzać dziecko do zabawy, powinny być w kontrastowych kolorach – białym, czarnym lub czerwonym. Kolory te stymulują wzrok dziecka. Jeśli mają usypiać, lepsze będą karuzele do łóżeczka w kolorach pastelowych, w naturalnych odcieniach drewna - z motywem chmurek, motylków, piórek lub ptaszków. Jeśli chcemy pobudzić wyobraźnię dziecka, dużą dawkę wizualnych wrażeń zapewnią niemowlakowi karuzele do łóżeczka z projektorem. Delikatne motywy gwiazdek, chmurek czy innych wzorów geometrycznych, które wyświetlą się na ścianach dziecięcego pokoju, wprowadzą naszą pociechę w kojący nastrój pełen przepięknych snów.

Spokojne sny z karuzelą dla dzieci

Karuzele dla dzieci to swoiste łapacze snów. Zawieszone nad łóżeczkiem niemowlaka, ale także nieco starszego dziecka – odganiają koszmary i spokojnie kołyszą do snu. Niespokojny sen niemowlaka ukoją karuzele do łóżeczka z pozytywką. Natężenie dźwięku pozytywki można regulować, w niektórych modelach można włączać lub wyłączać dźwięk zdalnie za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Zabawki nad łóżeczko to nie tylko standardowe karuzele dla dzieci – to także całe bogactwo różnych zawieszek w postaci latających ptaków, chmurek czy gwiazdek. Na stronach naszego sklepu internetowego znajdziecie wiele ciekawych projektów w bardzo różnej kolorystyce – są tu babeczki, kuleczki, pajacyki, krówki, słoniki i wiele innych, pomysłowych zabawek nad łóżeczko. Taka karuzela to świetny element dekoracyjny pokoju. Warto ją zachować nawet, gdy dziecko jest starsze. To przepiękna pamiątka, często także prezent od kogoś bliskiego. Taka karuzela będzie budzić sympatię starszaka i pozostanie jako wspomnienie beztroskiego okresu dzieciństwa. Dostępne w naszym asortymencie karuzele dla dzieci wykonane są ze sprawdzonych, zdrowych surowców, dostosowanych do kontaktu z małym dzieckiem. To solidne, przetestowane przez fachowców konstrukcje, które nie stanowią zagrożenia dla dzieci i niemowląt.

Filtry
Płeć
68PLN 338PLN
Polecamy
 
dywan miśniebieski dywan z misiem promocja