Karuzele do łóżeczka i mobile

Karuzele do łóżeczka i mobile

Karuzela do łóżeczka to najczęściej pierwsza zabawka, która faktycznie wzbudza zainteresowanie malucha. Aby karuzela do łóżeczka dawała dziecku jak najwięcej radości powinna być przede wszystkim kolorowa, choć nie koniecznie muszą to być kolory jaskrawe, jak dotychczas uważano. Karuzele do łóżeczka to także jedne z najchętniej kupowanych na prezent, zabawki dla dzieci. Karuzela do łóżeczka, która ma być upominkiem dla maluszka, tym bardziej powinna być absolutnie wyjątkowa. Oczywiście tylko takie znajdziecie w naszym sklepie. :) Zobacz i wybierz najpiekniejszą karuzelę dla swojego Maluszka!

Babyfehn Karuzela do łóżeczka DinozauryBabyfehn Karuzela do łóżeczka Dinozaury NowośćPromocja Więcej informacji

BabyFehn
228.00PLN 198.00PLN
Karuzela do łóżeczka GąskiKaruzela do łóżeczka Gąski NowośćPromocja Więcej informacji

258.00PLN 238.00PLN
Karuzela do łóżeczka KwiatkiKaruzela do łóżeczka Kwiatki NowośćPromocja Więcej informacji

258.00PLN 228.00PLN
Karuzela do łóżeczka OwieczkiKaruzela do łóżeczka Owieczki NowośćPromocja Więcej informacji

258.00PLN 238.00PLN
Karuzela do łóżeczka Serduszka NowośćPromocja Więcej informacji

238.00PLN 218.00PLN
Karuzela z pozytywką GwiazdkiKaruzela z pozytywką Gwiazdki NowośćPromocja Więcej informacji

258.00PLN 238.00PLN

Karuzela do łóżeczka dla chłopca lub dziewczynki

Dostępne u nas karuzelki nad łóżeczko pasują zarówno do pokoju małego chłopca, jak i dziewczynki. Karuzele do łóżeczka dla dziewczynki ozdobione są jasnymi, różowymi elementami, te dedykowane dla chłopców mają zawieszki w kształcie samolotów, zwierzątek lub pajacyków. W asortymencie sklepu znajdują się karuzele elektroniczne z pozytywką, które obracają się przy dźwiękach delikatnej melodyjki, karuzele drewniane oraz mobile z ciekawych materiałów, nie posiadające elementu napędzającego je. Zawieszki zwykle można dowolnie wymieniać, według uznania. W doborze naszych produktów stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo wykonania i wyjątkowość wzoru. Zależy nam na tym, aby konstrukcja karuzeli do łóżeczek była solidna i nie stanowiła zagrożenia dla niemowląt, dlatego większość oferowanych w sklepie produktów posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa i jest przeznaczona do użytkowania przez dzieci poniżej 1 roku życia. Karuzele dla niemowląt są łatwe w montażu i w demontażu. Bez większych problemów można dowolnie zmieniać ustawienie zabawki, wysokość i kąt nachylenia pałąka.

Karuzela do łóżeczka turystycznego

Zabawka nad łóżeczko może być świetnym uspokajaczem oraz usypiaczem dla dziecka w czasie podróży. Przyjazne, znane dziecku kształty zapewniają maluszkowi poczucie bezpieczeństwa, co przekłada się na spokojny sen i dobry humor następnego dnia – nie tylko dzieci, lecz także rodziców. W sklepie Kiddyfave.com oferujemy Państwu także różnego rodzaju mobile nad łóżeczko – w kształcie chmurek, tęczy, bociana lub mewy. Mobile można zawiesić nad łóżeczkiem na pałąku lub w dowolnym miejscu na ścianie. W sklepie można zakupić również sam pałąk, do którego pasują wszystkie nasze zawieszki. W ten sposób można samodzielnie stworzyć dowolną kompozycję, które będzie pasowała kolorystycznie do wnętrza dziecięcego pokoju oraz do upodobań dziecka. Decydując się na karuzelę na łóżeczko z naszego sklepu internetowego, mają Państwo okazję stworzyć piękny, przytulny, a nawet wręcz magiczny kącik dla swojego dziecka!

Najpiękniejsze karuzele dla niemowląt

W ofercie naszego sklepu z wyposażeniem pokoju dziecięcego, znajdują się zabawki nad łóżeczko w wielu ciekawych wzorach. Karuzele dla niemowląt powinny być delikatne i bezpieczne. Jeśli mają pobudzać dziecko do zabawy, powinny być w kontrastowych kolorach – białym, czarnym lub czerwonym. Kolory te stymulują wzrok dziecka. Jeśli mają usypiać, lepsze będą karuzele do łóżeczka w kolorach pastelowych, w naturalnych odcieniach drewna - z motywem chmurek, motylków, piórek lub ptaszków. Jeśli chcemy pobudzić wyobraźnię dziecka, dużą dawkę wizualnych wrażeń zapewnią niemowlakowi karuzele do łóżeczka z projektorem. Delikatne motywy gwiazdek, chmurek czy innych wzorów geometrycznych, które wyświetlą się na ścianach dziecięcego pokoju, wprowadzą naszą pociechę w kojący nastrój pełen przepięknych snów.

Spokojne sny z karuzelą dla dzieci

Karuzele dla dzieci to swoiste łapacze snów. Zawieszone nad łóżeczkiem niemowlaka, ale także nieco starszego dziecka – odganiają koszmary i spokojnie kołyszą do snu. Niespokojny sen niemowlaka ukoją karuzele do łóżeczka z pozytywką. Natężenie dźwięku pozytywki można regulować, w niektórych modelach można włączać lub wyłączać dźwięk zdalnie za pomocą dołączonego do zestawu pilota. Zabawki nad łóżeczko to nie tylko standardowe karuzele dla dzieci – to także całe bogactwo różnych zawieszek w postaci latających ptaków, chmurek czy gwiazdek. Na stronach naszego sklepu internetowego znajdziecie wiele ciekawych projektów w bardzo różnej kolorystyce – są tu babeczki, kuleczki, pajacyki, krówki, słoniki i wiele innych, pomysłowych zabawek nad łóżeczko. Taka karuzela to świetny element dekoracyjny pokoju. Warto ją zachować nawet, gdy dziecko jest starsze. To przepiękna pamiątka, często także prezent od kogoś bliskiego. Taka karuzela będzie budzić sympatię starszaka i pozostanie jako wspomnienie beztroskiego okresu dzieciństwa. Dostępne w naszym asortymencie karuzele dla dzieci wykonane są ze sprawdzonych, zdrowych surowców, dostosowanych do kontaktu z małym dzieckiem. To solidne, przetestowane przez fachowców konstrukcje, które nie stanowią zagrożenia dla dzieci i niemowląt.

Filtry
Płeć
68PLN 338PLN
Polecamy
 
dywan kosmosplafon granatowy diament