Kids Concept Drewniany ekspres do kawy dla dzieciKids Concept Drewniany ekspres do kawy dla dzieciKids Concept Drewniany ekspres do kawy dla dzieci
Kids Concept Drewniany ekspres do kawy dla dzieci
Kids Concept Drewniany ekspres do kawy dla dzieci
Kids Concept Drewniany ekspres do kawy dla dzieci
Cena:218,00PLN
Drewniany ekspres do kawy marki Kids Concept umożliwi dziecku zaproszenie koleżanek lub rodziny na filiżankę kawy i wspólne spędzenie czasu.
Udostępnij:

Drewniany ekspres do kawy firmy Kids Concept to wspaniała zabawka stworzona z myślą o małych fanatyków zabawy w kuchnie i gotowania. To świetne wyposażenie do zabawkowej kuchni, ale także sprawdzi się przy zabawie w dom lub spotkaniach z koleżankami i rodziną. Dziecko będzie mogło poczuć się jak dorosła Pani Domu i zaprosić gości do siebie na kawę. W zestawie, oprócz ekspresu i dzbanka jest mleko, cukier i dwa ciasteczka do kawy. Wszystko wykonane jest z wysokiej jakości drewna. Wystarczy przekręcić pokrętło w ekspresie i kawa gotowa! Zabawka stworzy niesamowitą zabawę i mnóstwo wrażeń u dziecka.

Ekspres do kawy wykonany z drewna to super prezent dla każdego dziecka!

Zestaw zawiera:
- ekspres do kawy
- dzbanuszek
- mleko
- cukier
- dwie kapsułki kawy

Wymiary:

Ekspres:
wysokość 17 cm
szerokość 10 cm
długość 16 cm

Akcesoria:
dzbanuszek 6 x 7,5 cm
kapsułka kawy 3,5 x 0,5 cm
cukier 5 x 6,5 x 2 cm
kartonik mleka 4 x 8,5 x 3 cm

Wymiary opakowania:
szerokość 24 cm
wysokość 19,5 cm
głębokość 10,5 cm

Produkt wyprodukowany został przez markę Kids Concept, która jest producentem niezwykle pięknych i fantazyjnych zabawek dla dzieci, cenionych przez dzieci i rodziców na całym świecie.