Kids Concept Drewniany warszytat samochodowyKids Concept Drewniany warszytat samochodowyKids Concept Drewniany warszytat samochodowyKids Concept Drewniany warszytat samochodowy
Kids Concept Drewniany warszytat samochodowy
Kids Concept Drewniany warszytat samochodowy
Kids Concept Drewniany warszytat samochodowy
Kids Concept Drewniany warszytat samochodowy
Drewniany warsztat samochodowy od marki Kids Concept, wyposażony w myjnię z ruchomymi szczotkami i stację benzynową to super propozycja zabawki dla najmłodszych fanów motoryzacji.
Udostępnij:

Warsztat samochodowy, która przyda się w królestwie każdego małego fana motoryzacji i samochodów. Zabawka wyprodukowana przez firmę Kids Concept. Stworzona z najwyższej jakości drewna, całkowicie bezpiecznego dla najmłodszych dzieci. Zabawka to nie tylko warsztat do naprawy aut, ale także myjnia dla samochodów z ruchomymi szczotkami, a także stację paliw, gdzie dziecko może podjechać z autem i zatankować je na dalszą podróż. Ta drewniana zabawka zapewni dziecku kreatywną zabawę, a przede wszystkim wspomoże rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowech oraz wyobraźnie.

To świetna propozycja na prezent dla dziecka na każdą zbliżającą się okazję!

Wymiary:

Wymiary warsztatu:
wysokość 20 cm
szerokość 27 cm
głębokość 45 cm

Wymiary opakowania:
szerokość 33 cm
wysokość 45 cm
głębokość 7,5 cm


Zabawki dla dzieci Kids Concept to niekończąca się zabawa w najlepszym stylu. Marka słynie z doskonałej jakości, niesamowitych wzorów zabawek oraz mnóstwa młodych, zadowolonych klientów.