Kids Concept Fotel dla dziecka różKids Concept Fotel dla dziecka różKids Concept Fotel dla dziecka róż
Kids Concept Fotel dla dziecka róż
Kids Concept Fotel dla dziecka róż
Kids Concept Fotel dla dziecka róż
Niezwykle wygodny fotel dla dziecka marki Kids Concept ma prostą formę i świetnie pasuje się do każdego wnętrza.
Udostępnij:
Prosta forma fotela sprawi, że fotel dla dziecka marki Kids Concept będzie pasował do każdego pokoju dziecięcego. Kolor różowy w jakim została wykonana tapicerka fotela sugeruje, ze jest to fotelik raczej dla dziewczynek. Kolor tapicerki jest stonowany, dzięki czemu fotel ma bardziej elegancji charakter.

Prosty, delikatny fotelik będzie miejscem, gdzie dziewczynka będzie chętnie siadać przy swojej toaletce lub w chwili relaksu. Fotel jest miękki i wygodny.
 
Fotel dla dziecka marki Kids Concept przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-8 lat.
Max. obciążenie fotelika 50 kg


Wymiary:

szerokość: 51 cm
długość: 49 cm
wysokość: 58,5 cm
wysokość siedziska: 33cm
waga:6000 g


Materiał:

tkanina: 36% Poliester 26% Bawełna 22% Wiskoza 16% Len
podszewka: 100% PP
wypełnienie: 100% pianka PU
nogi: drewno kauczukoweSzwedzka marka Kids Concept działa na rynku od 2007 r. Oferuje gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrz pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Kids Concept produkuje meble dla dzieci, zabawki dla dzieci oraz dodatki do pokoju dziecięcego charakteryzujące się uniwersalność i dbałością o najdrobniejsze szczegóły oraz spokojną, pastelową kolorystyką. Ich meble i dodatki pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.