Kids Concept Krzesełko dla dziecka z szarym siedziskiemKids Concept Krzesełko dla dziecka z szarym siedziskiemKids Concept Krzesełko dla dziecka z szarym siedziskiemKids Concept Krzesełko dla dziecka z szarym siedziskiem
Kids Concept Krzesełko dla dziecka z szarym siedziskiem
Kids Concept Krzesełko dla dziecka z szarym siedziskiem
Kids Concept Krzesełko dla dziecka z szarym siedziskiem
Kids Concept Krzesełko dla dziecka z szarym siedziskiem
Cena:268,00PLN
Krzesełko dla dziecka z szarym siedziskiem marki Kids Concept będzie pięknym jasnym akcentem w każdym pokoju dziecięcym.
Udostępnij:
Klasyczna jasna kolorystyka krzesełka sprawia, że krzesełko dla dziecka marki Kids Concept będzie chętnie gościło w dziecięcych pokojach, ponieważ łatwo będzie je skomponować z każdym kolorem w pokoju. Krzesełko ma typowo skandynawski charakter i świetnie wygląda w zestawie ze stolikiem (dostępny jako odzielna oferta) i innymi dekoracjami z kolekcji Kids Concept. Wymiary:

wysokość całkowita: 52 cm
szerokość całkowita: 32 cm

szerokość oparcia: 25 cm
wysokość oparcia: 23,5 cm
szerokość siedziska: 27 cm
głębokość siedziska: 25 cm
wysokość siedziska do podłoża: 30 cm

Wymiary opakowania:

szerokość: 56 cm
wysokość: 31 cm
głębokość: 11 cm


Materiał:

Krzesełko dla dziecka wykonane jest z naturalnego drewna.
Produkt spełnia aktualne wymogi bezpieczeństwa UE i spełnia wymogi normy EN 71

Kolor: zieleńSzwedzka firma Kids Concept działa na rynku od kilku lat i oferuje drobne meble dla dzieci, m.in. krzesełka dziecięce oraz całą gamę dodatków do wystroju wnętrz pokoi dziecięcych oraz piękne zabawki dla dzieci do lat 7. Zarówno meble dziecięce Kids Concept jak i zabawki dla dzieci są wykonane z wielką starannością. Mają bardzo delikatną i oryginalną stylistykę, dzięki czemu pięknie prezentują się w pokoju dziecka i co najważniejsze,  pobudzają wyobraźnię dziecka. Marka proponuje kilka kolekcji, które świetnie się ze sobą komponują.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: