Kids Concept Lampka nocna Gwiazdy niebieska
Kids Concept Lampka nocna Gwiazdy niebieska
Kids Concept Lampka nocna Gwiazdy niebieska
Prosta lampka nocna Gwiazdy marki Kids Concept wygląda jak gwieździste niebo i jest bardzo modnym dodatkiem do pokoju dziecka, ale też dla młodzieży.
Udostępnij:
Prosta lampka nocna Gwiazdy marki Kids Concept to lampa stojąca, która na abażurze ma bardzo modny motyw gwiazd, dzięki czemu sprawdzi się także jako dodatek do pokoju młodzieży. Kolor niebieski to kolor uniwersalny, doskonały dla chłopców i dla dziewczynek, dlatego lampka nocna Gwiazdy może być pięknym dodatkiem do każdego pokoju, bez względu na wiek i płeć. 

Prosta forma lampy pozwoli na dopasowanie jej do każdego pokoju.


Wymiary:

szerokość: 15 cm
wysokość: 33 cm
długość: 15 cmSzwedzka firma Kids Concept działa na rynku od kilku lat i oferuje drobne meble dla dzieci oraz  całą gamę dodatków do wystroju wnętrz pokoi dziecięcych m.in. lampki nocne oraz piękne zabawki dla dzieci do lat 7. Zarówno meble dziecięce Kids Concept jak i zabawki dla dzieci są wykonane z wielką starannością. Mają bardzo delikatną i oryginalną stylistykę, dzięki czemu pięknie prezentują się w pokoju dziecka i co najważniejsze,  pobudzają wyobraźnię dziecka. Marka proponuje kilka kolekcji, które świetnie się ze sobą komponują.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: