Kids Concept namiot dla dzieci Gwiazdy niebieski
Cena:128,00PLN
Namiot dla dzieci Gwiazdy marki Kids Concept to propozycja dla każdego dziecka, które szuka własnego kąta.
Udostępnij:

Wyjątkowy namiot dla dzieci Gwiazdy marki Kids Concept to super namiot dla każdego dziecka. Gwieździsty wzór to spodoba się każdemu dziecku, bez względu na płeć. Dzięki niewielkim rozmiarom namiot dla dzieci może zostać wykorzystany zarówno w domu, jak i na dworze. Namiot do wykorzystania zarówno przez małych rycerzy jak i małe księżniczki. Prosty i uroczy. :)

Dzieci uwielbiają wszelkie schowki i kryjówki. Namiot w pokoju dziecka to doskonałe miejsce na każdą okazję. Dzieci wykorzystają go nie tylko do zabawy, ale będzie to dla nich super miejsce do odpoczynku, czy po prostu schronienie, gdy będzie im źle. 


Wymiary:
wysokość: 130 cm
średnica: 100 cm

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.