Kids Concept namiot dla dzieci Gwiazdy różKids Concept namiot dla dzieci Gwiazdy różKids Concept namiot dla dzieci Gwiazdy różKids Concept namiot dla dzieci Gwiazdy róż
Kids Concept namiot dla dzieci Gwiazdy róż
Kids Concept namiot dla dzieci Gwiazdy róż
Kids Concept namiot dla dzieci Gwiazdy róż
Kids Concept namiot dla dzieci Gwiazdy róż
Cena:128,00PLN
Namiot dla dzieci Gwiazdy marki Kids Concept to propozycja dla dziewczynek, które pilnie potrzebują swojego królewskiego pałacu.
Udostępnij:

Dzieci uwielbiają wszelkie schowki i kryjówki. Namiot zamontowany w pokoju dziecka na stałe to doskonałe miejsce na każdą okazję. Dzieci wykorzystają go nie tylko do zabawy, ale będzie to dla nich super miejsce do odpoczynku, czy po prostu schronienie, gdy będzie im źle. 

Piękny namiot dla dzieci Gwiazdy marki Kids Concept w wyjątkowy, gwieździsty wzór to namiot do zabawy w każdych warunkach. Dzięki niewielkim rozmiarom namiot dla dzieci może zostać wykorzystany zarówno w domu, jak i na dworze. Namiot prawie jak z bajki spowoduje, że małe królewny będą chciały w nim przebywać cały czas. Namiot wykonany w dziewczęcej kolorystyce. Prosty i uroczy. :)


Wymiary:
wysokość: 130 cm
średnica: 100 cm

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.