Kids Concept Patera drewniana biała dla dzieciKids Concept Patera drewniana biała dla dzieciKids Concept Patera drewniana biała dla dzieci
Kids Concept Patera drewniana biała dla dzieci
Kids Concept Patera drewniana biała dla dzieci
Kids Concept Patera drewniana biała dla dzieci
Cena:68,00PLN
Patera jest idealnym miejscem na ciasta lub potrawy przygotowane przez dziecko dla gości. Ta patera marki Kids Concept jest niezbędnym elementem w dziecięcej kuchni.
Udostępnij:

Dzieci uwielbiają bawić się w gotowanie i przygotowywanie potraw. Po upieczeniu ciasteczek muszą mieć je gdzie ułożyć dla gości. Ta patera sprawi, że problem ten zniknie, a dziecko będzie mogło ugościć swoje misie i koleżanki jak należy. Patera wyprodukowana została przez firmę Kids Concept z najwyższej jakości drewna. Jest łatwa w utrzymaniu i czyszczeniu. Posiada dwa piętra, a na samej górze ozdobiona jest gwiazdką. Można dokupić w naszym sklepie drewniane babeczki, które idealnie będą się prezentować na tej paterze. 

Drewniana patera zapakowana jest w kolorowe, urocze pudełko, dzięki czemu świetnie będzie nadawać się na prezent dla dziecka. 

Wymiary:

wysokość 23 cm
szerokość 15 cm
głębokość 17 cm

Produkt wyprodukowany został przez markę Kids Concept, która jest producentem niezwykle pięknych i fantazyjnych zabawek dla dzieci, cenionych przez dzieci i rodziców na całym świecie.