Kids Concept Pojemnik na zabawki Gwiazda białyKids Concept Pojemnik na zabawki Gwiazda białyKids Concept Pojemnik na zabawki Gwiazda białyKids Concept Pojemnik na zabawki Gwiazda biały
Kids Concept Pojemnik na zabawki Gwiazda biały
Kids Concept Pojemnik na zabawki Gwiazda biały
Kids Concept Pojemnik na zabawki Gwiazda biały
Kids Concept Pojemnik na zabawki Gwiazda biały
Cena:178,00PLN
Biały drewniany pojemnik na zabawki Gwiazda marki Kids Concept to stylowe pudelko z motywem uroczej gwiazdki.
Udostępnij:

Niasamowity biały pojemnik na zabawki wykonany z jest drewna i dzięki temu, że pomalowany jest na kolor biały ma bardzo stylowy charakter. Zawdzięcza to także temu, że ozdobą pojemnika jest ażur w kształcie stylowej i modnej gwiazdy. Przez uniwersalną kolorystykę, pojemnik świetnie dopasuje się do każdego pomieszczenia, nie zawsze stanowiąc tylko pojemnik na zabawki :)

Wymiary:

Szerokość: 34 cm
Wysokość: 34 cm
Długość: 30 cm

Kolor: białySzwedzka firma Kids Concept działa na rynku od kilku lat i oferuje drobne meble dla dzieci oraz  całą gamę dodatków do wystroju wnętrz pokoi dziecięcych m.in. pojemniki na zabawki i oczywiście piękne zabawki dla dzieci do lat 7. Zarówno meble dziecięce Kids Concept jak i zabawki dla dzieci są wykonane z wielką starannością. Mają bardzo delikatną i oryginalną stylistykę, dzięki czemu pięknie prezentują się w pokoju dziecka i co najważniejsze,  pobudzają wyobraźnię dziecka. Marka proponuje kilka kolekcji, które świetnie się ze sobą komponują.