Kids Concept Półka ścienna z wieszakami GwiazdyKids Concept Półka ścienna z wieszakami Gwiazdy
Kids Concept Półka ścienna z wieszakami Gwiazdy
Kids Concept Półka ścienna z wieszakami Gwiazdy
Półka ścienna z wieszakami Gwiazda marki Kids Concept została zaprojektowana w skandynawskim stylu i będzie pasowała także do innych wnętrz o bardziej rustykalnym charakterze.
Udostępnij:

Śliczna biała półka Gwiazda z wieszakami marki Kids Concept ozdobiona została ażurem w kształcie gwiazdki. Półka ta może posłużyć zarówno jako półka do wyeksponowania drobiazgów dziecka, ale także jako praktyczny wieszak na ubrania, czy np. dziewczęcą biżuterię. Świetnie sprawdzi się też w przedpokoju.

Półka z wieszakami to uroczy dodatek do każdego pokoju, bez względu na wiek czy płeć dziecka.


Wymiary:

szerokość: 54,5 cm
wysokość: 20,5 cm
głębokość: 11 cm


Materiał:
Półka wykonana z wysokiej jakości drewna, pomalowana farbami dla dzieci. 


Kolor:
biały


Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od kilku lat i oferuje drobne meble dla dzieci, m.in. półki na książki oraz  całą gamę dodatków do wystroju wnętrz pokoi dziecięcych oraz piękne zabawki dla dzieci do lat 7. Zarówno meble dziecięce Kids Concept jak i zabawki dla dzieci są wykonane z wielką starannością. Mają bardzo delikatną i oryginalną stylistykę, dzięki czemu pięknie prezentują się w pokoju dziecka i co najważniejsze,  pobudzają wyobraźnię dziecka. Marka proponuje kilka kolekcji, które świetnie się ze sobą komponują.