Kids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. miętoweKids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. miętoweKids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. miętowe
Kids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. miętowe
Kids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. miętowe
Kids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. miętowe
Cena:89,00PLN
Zestaw miętowych pudełek kartonowych Gwiazda marki Kids Concept to dodatek do każdego pokoju dziecięcego i młodzieżowego.
Udostępnij:
Piękny i pojemny zestaw 3 miętowych pudełek kartonowych Gwiazda marki Kids Concept ozdobiony jest białymi gwiazdami. Zestaw idealny jako pojemniki na zabawki, ale także na inne drobne rzeczy dziecka czy starszych domowników. 

Każde pudełko zostało wykonane w innym rozmiarze, innym kolorze i innym wzorze. Wszystkie pudełka ozdobione są tym samym motywem. Pudełka w uniwersalnym kolorze miętowym, dla każdego dziecka. 


Pudełka kartonowe marki Kids Concept wykonane zostały z bardzo dobrej jakości, sztywnej i trwałej tektury.

Wymiary:

Wymiary:
28x14cm,
26x13cm
24x12 cmSzwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: