Kids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. różKids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. róż
Kids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. róż
Kids Concept Pudełka kartonowe Gwiazda 3 szt. róż
Cena:89,00PLN
Zestaw pudełek kartonowych Gwiazda marki Kids Concept w kolorze różowym zachwyci wszystkie dziewczynki.
Udostępnij:
Zestaw pudełek kartonowych Gwiazda marki Kids Concept w kolorze różowym zachwyci wszystkie dziewczynki. Pudełka kartonowe marki Kids Concept to zestaw 3 szt. kartonowych pudeł, które mogą służyć jako pojemniki na zabawki lub na różne inne skarby dzieci.

Każde pudełko posiada inny wymiar, inny kolor i inny wzór, natomiast motywem ozdobnym wszystkich pudełek są gwiazdy. Pudełka będą nie tylko pojemnym miejscem do przechowywania drobnych zabawek czy innych ważnych przedmiotów dziecka, ale będą także stanowić fantastyczną dekorację pokoju dziecka. Ze względu na kolor ucieszą przede wszystkim najmłodsze dziewczynki.

Wszystkie pudełka są w odcieniach różu.

Pudełka kartonowe marki Kids Concept wykonane zostały z bardzo dobrej jakości, sztywnej i trwałej tektury.

Wymiary:

Wymiary:
28x14cm,
26x13cm
24x12 cm

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: