Kids Concept Pudełka kartonowe Ptaszki 3 szt. róż
Kids Concept Pudełka kartonowe Ptaszki 3 szt. róż
Kids Concept Pudełka kartonowe Ptaszki 3 szt. róż
Zestaw 3 szt. pudełek kartonowych Ptaszki marki Kids Concept to komplet, który ułatwi uporzadkowanie rzeczy małej księżniczki.
Udostępnij:
Zestaw 3 szt. pudełek kartonowych Ptaszki marki Kids Concept to komplet, który ułatwi uporzadkowanie rzeczy małej księżniczki. Mogą one służyć zarówno do przechowywania zabawek jak i drobnych części garderoby dziewczynek.

Każde pudełko posiada inny wymiar, inny kolor i inny wzór, natomiast główną  dekoracją wszystkich pudełek są urocze ptaszki. Z pewnością pudełka będą oryginalną ozdobą pokoju dziecka. Ze względu na kolor ucieszą przede wszystkim najmłodsze dziewczynki.


Pudełka kartonowe marki Kids Concept wykonane zostały z bardzo dobrej jakości, sztywnej i trwałej tektury.

Wymiary:

Wymiary:
28x14cm,
26x13cm
24x12 cm

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: