Kids Concept Skarbonka Żaba różowa
Cena:58,00PLN
Urocza różowa Żaba to bardzo ładna skarbonka dla dziecka, które uczy się gospodarowania swoim kieszonkowym oraz podejmuje próby oszczędzania.
Udostępnij:

Skarbonka dla dzieci Żaba to bardzo dekoracyjna skarbonka, która będzie stała na straży pilnując oszczędności dziecka. Z pewnością oczaruje wszystkie dziewczynki wierzące w księcia zamienionego w żabę. Żaba będzie pilnowała oszczędności każdej dziewczynki.
Nauka gospodarowania własnymi pięniędzmi może zacząć się już w okresie przedszkolnym, a piękna skarbonka Żaba z pewnością pomoże w tym i zachęci malucha do odkładania drobnych kwot. Doskonała na prezent dla małej księżniczki.

Wymiary:
wysokość: 12 cm

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.