Urzekająca swoją sielankową stylistyką skrzynia na zabawki Gwiazda marki Kids Concept będzie idelnym miejscem na zabawki dla dzieci.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:
Skrzynie na zabawki to meble dziecięce, które bardzo przydają się w  pokoju dziecka, zwłaszcza kiedy wyposażenie pokoju ma służyć dzieciom przez dłuższy czas. Niestety istnieje ryzyko, że zwykłe pojemniki na zabawki wykonanane z różnych, mniej czy bardziej trwałych materiałów, mogą nie przetrwać próby czasu, jeśli dzieci każdego dnia będą z nich korzystać, a skrzynie na zabawki, zwykle wykonane z drewna czy z płyt meblowych nie dość, że będę służyć dziecku przez długie lata, to mogą pełnić dodatkową rolę - wygodnej, solidnej ławeczki.


Skrzynia na zabawki Gwiazda ma wyjątkową, sielankową stylistykę. Prosta, biała skrzynia wykonana z drewna ozdobiona została ażurem w kształcie gwiazdy. Skrzynia ta będzie pięknie komponowała się z pozostałymi elementami kolekcji z gwiazdką marki Kids Concept oraz z innymi mebelkami w stylu skandynawskim.

Skrzynia na zabawki Gwiazda sprawi, że obowiązek sprzątania zabawek zamieni się w prawdziwą przyjemność, a pokój dziecięcy nabierze charakteru.


Wymiary:

Szerokość: 30 cm
Wysokość: 40 cm
Długość: 50 cm


Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od kilku lat i oferuje drobne meble dla dzieci oraz  całą gamę dodatków do wystroju wnętrz pokoi dziecięcych m.in. skrzynie na zabawki i oczywiście piękne zabawki dla dzieci do lat 7. Zarówno meble dziecięce Kids Concept jak i zabawki dla dzieci są wykonane z wielką starannością. Mają bardzo delikatną i oryginalną stylistykę, dzięki czemu pięknie prezentują się w pokoju dziecka i co najważniejsze,  pobudzają wyobraźnię dziecka. Marka proponuje kilka kolekcji, które świetnie się ze sobą komponują.