Kids Concept Skrzynia na zabawki GwiazdaKids Concept Skrzynia na zabawki GwiazdaKids Concept Skrzynia na zabawki GwiazdaKids Concept Skrzynia na zabawki GwiazdaKids Concept Skrzynia na zabawki GwiazdaKids Concept Skrzynia na zabawki Gwiazda
Kids Concept Skrzynia na zabawki Gwiazda
Kids Concept Skrzynia na zabawki Gwiazda
Kids Concept Skrzynia na zabawki Gwiazda
Kids Concept Skrzynia na zabawki Gwiazda
Kids Concept Skrzynia na zabawki Gwiazda
Kids Concept Skrzynia na zabawki Gwiazda
Cena:358,00PLN
Urzekająca swoją sielankową stylistyką skrzynia na zabawki Gwiazda marki Kids Concept będzie idelnym miejscem na zabawki dla dzieci.
Udostępnij:
Skrzynie na zabawki to meble dziecięce, które bardzo przydają się w  pokoju dziecka, zwłaszcza kiedy wyposażenie pokoju ma służyć dzieciom przez dłuższy czas. Niestety istnieje ryzyko, że zwykłe pojemniki na zabawki wykonanane z różnych, mniej czy bardziej trwałych materiałów, mogą nie przetrwać próby czasu, jeśli dzieci każdego dnia będą z nich korzystać, a skrzynie na zabawki, zwykle wykonane z drewna czy z płyt meblowych nie dość, że będę służyć dziecku przez długie lata, to mogą pełnić dodatkową rolę - wygodnej, solidnej ławeczki.


Skrzynia na zabawki Gwiazda ma wyjątkową, sielankową stylistykę. Prosta, biała skrzynia wykonana z drewna ozdobiona została ażurem w kształcie gwiazdy. Skrzynia ta będzie pięknie komponowała się z pozostałymi elementami kolekcji z gwiazdką marki Kids Concept oraz z innymi mebelkami w stylu skandynawskim.

Skrzynia na zabawki Gwiazda sprawi, że obowiązek sprzątania zabawek zamieni się w prawdziwą przyjemność, a pokój dziecięcy nabierze charakteru.


Wymiary:

Szerokość: 30 cm
Wysokość: 40 cm
Długość: 50 cm


Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od kilku lat i oferuje drobne meble dla dzieci oraz  całą gamę dodatków do wystroju wnętrz pokoi dziecięcych m.in. skrzynie na zabawki i oczywiście piękne zabawki dla dzieci do lat 7. Zarówno meble dziecięce Kids Concept jak i zabawki dla dzieci są wykonane z wielką starannością. Mają bardzo delikatną i oryginalną stylistykę, dzięki czemu pięknie prezentują się w pokoju dziecka i co najważniejsze,  pobudzają wyobraźnię dziecka. Marka proponuje kilka kolekcji, które świetnie się ze sobą komponują.