Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.
Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.
Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.
Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.
Cena:78,00PLN
Zestaw dwóch walizeczek w kolorze niebieskim z uroczymi gwiazdkami marki Kids Concept to świetny pomysł na uporzadkowanie drobnych zabawek dziecka.
Udostępnij:

Pojemnik na zabawki w formie walizeczki to bardzo modny i ciekawy pomysł na porządek w pokoju. Dwie walizki pomieszczą wszystkie drobiazgi dziecka, a jednoczesnie pozwolą na przenoszenie ich z miejsca na miejsce. Walizka z gwiazdkami może posłużyc także jako torba na drugie śniadanie do szkoły. Z pewnością zestaw walizek będzie bardzo ładną dekoracją pokoju dziecięcego.

Każda walizka ma inny wzór: 1 x niebieska walizka w drobne gwiazdki, 1 x niebieska walizka z jedną dużą gwiazdą w kolorze białym. Walizki wykonane są z grubej i wytrzymałej tektury. 

Wymiary:

mniejsza walizeczka:
wysokość: 18 cm
szerokość: 8,5 cm
długość: 25 cm

większa walizeczka:
wysokość: 21 cm
szerokość: 9 cm
długość: 30 cmSzwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: