Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.
Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.
Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.
Kids Concept Walizeczka Gwiazdki niebieska  2szt.
Zestaw dwóch walizeczek w kolorze niebieskim z uroczymi gwiazdkami marki Kids Concept to świetny pomysł na uporzadkowanie drobnych zabawek dziecka.
Udostępnij:

Pojemnik na zabawki w formie walizeczki to bardzo modny i ciekawy pomysł na porządek w pokoju. Dwie walizki pomieszczą wszystkie drobiazgi dziecka, a jednoczesnie pozwolą na przenoszenie ich z miejsca na miejsce. Walizka z gwiazdkami może posłużyc także jako torba na drugie śniadanie do szkoły. Z pewnością zestaw walizek będzie bardzo ładną dekoracją pokoju dziecięcego.

Każda walizka ma inny wzór: 1 x niebieska walizka w drobne gwiazdki, 1 x niebieska walizka z jedną dużą gwiazdą w kolorze białym. Walizki wykonane są z grubej i wytrzymałej tektury. 

Wymiary:

mniejsza walizeczka:
wysokość: 18 cm
szerokość: 8,5 cm
długość: 25 cm

większa walizeczka:
wysokość: 21 cm
szerokość: 9 cm
długość: 30 cmSzwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: